Зоряна Скалецька
Зоряна Скалецька 5 канал

МОЗ має декілька рішень на випадок поширення коронавірусу – Скалецька

Читайте по-русски
Починаючи з перших рейсів з Китаю, в Україні було 30 підозр на коронавірус, зазначила голова МОЗ

Міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька в ефірі "5 каналу" розповіла про готовність України до поширення коронавірусу.

"МОЗ постійно моніторить ситуацію в кожному регіоні. Ми збираємо інформацію по всіх перетинах кордону, де здійснюється температурний скринінг. Із залученням епідеміологів нами розроблено кілька рішень залежно від того, як буде змінюватися ситуація по кількості контактних і хворих на коронавірус", – сказала Скалецька.

Вона додала: "За підтримки ВООЗ ми отримали 30 тест-систем, кожна з яких – це 100 тестувань. Ми ведемо переговори про наступні поставки тест-систем. На сьогодні цього достатньо, якщо ми подивимося, скільки ми протестували: з регіонів було близько трьох десятків підозр на коронавірус, ще починаючи з перших рейсів з Китаю. Вони всі були не підтверджені".

"Експертами ВООЗ ведеться підготовка фахівців з лабораторій з регіонів, які працюватимуть із тест-системами. Після того, як вони будуть підготовлені, ми зможемо також забезпечити тест-системами певні регіони, де є найбільші очікування повернення громадян з країн, де поширений коронавірус", – розповіла міністр.

Дивіться повне відео розмови за посиланням:

Нагадаємо, сьогодні, 3 березня, в Україні діагностували перший випадок захворювання на коронавірусну інфекцію Covid-19. Інфікований – чоловік, який разом з дружиною повернувся з подорожі Італією. Після повернення вони самоізолювалися, і через два дні у чоловіка були виявлені симптоми коронавірусу. Хворого доставили у спеціально визначену в Чернівецькій області лікарню.

Попередній матеріал
"Майже весь Кабмін перезавантажений": нардеп Дубінський назвав нових міністрів
Наступний матеріал
"Зараз немає грошей": чому уряд відклав індексацію пенсій в Україні на вересень
Loading...

Про першого інфікованого коронавірусом та звільнення з посади очільниці МОЗ – інтерв'ю Скалецької

Евакуйованим з Китаю заборонили спілкуватися зі ЗМІ – журналісти показали документ

Евакуація українців з Уханю: Скалецька заявила, що місце для карантину ще не визначили

Коронавірус: українка із зараженого Уханя розказала про посилення карантину

Коронавірус у світі: засідання комітету ВР з питань здоров'я нації – відео

В Україні на коронавірус перевіряють 4 людей – МОЗ