Молодь вшанувала пам`ять героїв Крут [відео]

  Школярі та студенти вшановували Героїв Крут - без заяв для мас-медіа та мітингів. Скаутська організація - влаштувала свою акцію днем раніше. Напередодні до Крут поїхали з Києва - електричкою.

  Андрій Ковальов, 5 канал: "Щороку напередодні офіційних відзначень школярі та студенти їдуть до Крутів, щоб вшанувати своїх попередників. Традиційно добираються до Крут – електричкою".

  Обрали електричку - задля символізму. Мороз настрою - не зіпсував.

  Люди, що їдуть поруч з українськими скаутами  - про історичну битву  90 річної давнини знають добре. Але рішення молоді схвалюють не всі.

  Юлія Смірнова запевняє - жодну партію не представляє. Прочитала оголошення в інтернеті і вирішила поїхати. Торік була 29го січня на офіційному святкуванні, цього ж разу - вирішила приїхати раніше за політиків.  

  Організатор подорожі  - Андрій Лузан, розповідає: для пластунів, –  така мандрівка вже традиційна і стала цілою громадською ініціативою.

  До пантеону пам`яті Героїв Крут приїхала  більше сотні юнаків та дівчат -  з різних куточків України. Дирекція музею на місці бою твердить -  готова приймати будь – яку кількість гостей. Сьогодні там – очікують 5000 відвідувачів. Для них вже відкрили -  пункт обігріву. Розгорнули і польові кухні. Частують кашею та гарячим чаєм.

  Андрій Ковальов, Андрій Верстюк, 5 канал

  Попередній матеріал
  Політики вшанували пам`ять героїв Крут
  Наступний матеріал
  У деяких областях через морози закривають школи
  Теги: