Фото uz.gov.ua

Між Києвом і Москвою скорочено інтенсивність руху поїздів

  У зв’язку зі зменшення пасажиропотоку з України до Росії було скорочено схеми поїздів.

  Про це заявив перший заступник начальника головного пасажирського управління Укрзалізниці Микола Козак, повідомляє прес-служба відомства.

  За словами фахівця, рейси у напрямку Росії здійснюються регулярно згідно з графіком руху поїздів, але у зв’язку зі зменшення пасажиропотоку було скорочено схеми поїздів.

  "Якщо раніше поїзди курсували у складі 18 – 20 вагонів, то наразі поїзда курсують у складі 8 – 10 вагонів. І цього більше, ніж достатньо, адже населеність цих поїздів складає від 24 до 75%, в залежності від часу відправлення поїзда та днів тижня", – зазначив Микола Козак.

  Також у зв’язку із зменшенням пасажиропотоку з 25 лютого 2014 року Укрзалізниця відмінила курсування поїзда № 3/4 Київ – Москва. А з 31 березня змінено періодичність курсування поїзда №146/145 Сімферополь – Київ. Починаючи з 31 березня, поїзд курсує через день: із Києва по парних числах, із Сімферополя по непарних числах. Раніше поїзд курсував щодня. У свою чергу РЖД скасувала додатковий поїзд № 295/296 Москва – Київ, який призначався для перевезення пасажирів на Великодні та травневі свята.

  Крім того, у березні 2014 року обсяги пасажирських перевезень між материковою частиною України та АР Крим зменшилися на 40% у порівнянні з аналогічним періодом 2013. Також спостерігається зменшення пасажиропотоку на 21 – 23% між АР Крим та Російською Федерацією

  Попередній матеріал
  Махніцький за 2013 рік заробив майже 232 тисячі гривень
  Наступний матеріал
  Колесніченко написав заяву про складання мандату нардепа