Мітинги на підтримку Президента пройшли у всіх містах і районах на Донеччині [відео]

  Мітинги на підтримку Президента пройшли у всіх містах і районах на Донеччині.

   

  Усього по області у мітингах взяли участь 300 тисяч людей, повідомляють у Партії Регіонів. Кажуть, наймасовіші акціі відбулися у Макіївці та Маріуполі. Там на підтримку чинної влади зібралися щонайменше по тридцять тисяч чоловік. У Донецьку мітинги відбулися у кожному районі міста. За даними правоохоронців, грубих порушень під час акції не зафіксовано.

  Катерина Аверіна, учасниця мітингу:«Пришла поддержать Партию регионов и Януковича. И — вот этот беспредел, который творится в Киеве. Я против этого. Надо договариваться мирно. Я случайно узнала, что это — и приехала поддержать. Я ни от какой организации, я — сама по себе».

  Євген Григорович:«Я хочу сказать, чтобы тот беспредел, который творится в Киеве, не перешел к нам, шоб не гибли люди, щоб был мир. Те погромщики и те бандиты, которые в Киве устроили такой беспорядок, это не выносимо для нормального общества».

  Людмила Куцак:«Мы хотим поддержать наше правительство, которое для нас старается, хотим, чтобы прекратилось безобразие, которое творится на Майдане, мы против, мы жалеем всех, но это надо заканчивать».

  Попередній матеріал
  Львівська ОДА визнала Народну раду і створила виконавчий комітет
  Наступний матеріал
  Одеські автомайданівці пікетували маєтки народних регіоналів
  Теги:
  Loading...