Львівська ОДА визнала Народну раду і створила виконавчий комітет

  Рішення про визнання Народної ради України органом, уповноваженим представляти інтереси народу ухвалила Львівська обласна рада на позачерговій сесії. Депутати створили виконавчий комітет облради та муніципальну дружину.

   

  Обласна рада вирішила відкликати усі повноваження, делеговані обласній державній адміністрації згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Депутати рекомендували сільським, селищним, районним, міським радам невідкладно скликати позачергові сесії для вирішення питання щодо визнання Народної Ради України колегіальним органом. На сесії також ухвалили рішення про те, що на території області не можуть проводитися заходи за участю військових, МВС, інших правоохоронних органів з використанням спеціальних засобів, зброї та військової техніки спрямовані на обмеження прав громадян на проведення мирних зібрань. А створеному загону народної самооборони доручено забезпечити охорону адміністративних приміщень обласної ради, а також охорону громадського порядку при проведенні мирних зібрань на території області. 

  Петро Колодій голова львівської облради: «Створений виконавчий комітет, сьогодні забираються делеговані повноваження від львівської обласної ради і мета сьогодні, забезпечити порядок забезпечити функціонування області в нормальному режимі».

  Попередній матеріал
  ГПУ погрожує активістам Євромайдану довічним ув'язненням
  Наступний матеріал
  Мітинги на підтримку Президента пройшли у всіх містах і районах на Донеччині [відео]
  Теги:
  Loading...