Одеські автомайданівці пікетували маєтки народних регіоналів

  Одеські Автомайданівці пікетували маєтки народних депутатів регіоналів Юрія Крука та Сергія Ківалова, які 16 січня голосували за пакет скандальних законів. 

  Учасники акції протестували також біля маєтків бізнес-партнерів сина Президента - Олександра Януковича. У колоні взяли участь близько 20-ти машин, серед них і пошкоджені нападниками під час останнього автопробігу. Тоді автоколону раптово зупинили на пішохідному переході і розбили перші три машини. Того ж дня невідомі підпалили автівки ще двох євромайданівців.   

  Сергій Гуцалюк, активіст одеського Автомайдану: «Зараз ми вирушаємо на 10-ту станцію фонтана. Там знаходяться маєтки депутатів, які голосували за ті скандальна закони і які фактично в міста, в громади вкрали берег і побудували там свої маєтки».

  Дарина Брунченко, водій розбитого авто: «Машину починим - это всего лиш пластик, а нас переубедить уже не удастся. Мы прошли точку возврата. Мы собираемся идти до конца, до победы. Любыми средствами, которыми нас будут пытаться запугать или сломать, мы их все преодолеем».

   

  Попередній матеріал
  Мітинги на підтримку Президента пройшли у всіх містах і районах на Донеччині [відео]
  Наступний матеріал
  Міліції надійшли нові спецзасоби російського виробництва для боротьби з мітингарями
  Теги:
  Loading...