Книга пам'яті
Книга пам'яті 5 канал

Мінветеранів передало Книги пам’яті добровольців в усі області України

Читайте по-русски
У Книзі зібрано 78 історій героїв

Книгу пам'яті з іменами героїв, полеглих під час російсько-української війни, відтепер можна буде побачити в кожній області України. Її копії урочисто передали представникам територіальних відділів Міністерства у справах ветеранів, передає "5 канал".

Церемонія відбувалася у столичному Меморіальному комплексі "Зала пам'яті". Спершу хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих захисників. Після – передали примірники Книги. У ній 78 історій героїв, які добровільно пішли захищати країну. За словами авторки видання – міністерки у справах ветеранів Юлії Лапутіної, нині вже готується матеріал для другого видання.

"У нас є нагода до Дня захисника та захисниці України передати у всі куточки нашої країни, наші регіони, копію Книги пам'яті загиблих добровольців. Ми передаємо з метою того, щоб обласні державні адміністрації знайшли місце для того, щоби люди публічно могли ознайомлюватися з цією книгою, і щоби вона була розташована там, де відбуваються заходи з вшанування пам'яті наших захисників", – зазначила міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

Начальник відділу Міністерства у справах ветеранів України в Луганській області Сергій Копилов зауважив: "Дуже добре, що Луганщина нарешті отримає цю книгу. Ця книга дуже важлива для тої області, в якій хлопці загинули. Вона буде використана для того, щоб місцеві мешканці знали про своїх героїв, знали, хто їх захищав та хто поклав за них найцінніше – своє життя".

Нагадаємо, родичі зниклих безвісти і тих, хто в полоні окупантів, зі світлинами своїх рідних прийшли до Офісу президента. Представники об'єднання "Надія", яке й організувало акцію, розповідають, що торік також збиралися на Банковій, але відтоді жодну із їхніх проблем ніхто вирішувати не взявся. 

Попередній матеріал
Родичі захисників України вийшли на Банкову нагадати про зниклих безвісти: подробиці – сюжет
Наступний матеріал
Офшорний президент: як влада намагається відвернути увагу від скандалу – Гудименко у ток-шоу "Дійові особи"
Loading...

Справа затриманої ветеранки АТО: "Фортуну" залишили за ґратами

Українській ветеранці інкримінують службу на боці бойовиків – сюжет

У Києві пошкодили пам'ятник воїнам АТО – у Мінветеранів закликають знайти і покарати вандалів

Верховна Рада призначила міністра у справах ветеранів

Рада прийняла відставку міністра у справах ветеранів Бессараба: хто претендує на його місце

Чільники Мінекології та Мінветеранів подали у відставку – Разумков