Вікторія "Фортуна" Котеленець
Вікторія "Фортуна" Котеленець фото Олени Білозерської

Адвокати ветеранки "Фортуни" провели власну експертизу і подали апеляцію на рішення суду

Читайте по-русски
Експертиза показує, що у "Фортуни" є як спільні, так і відмінні риси із бойовичкою Ольгою Суховою

Справді схожа, але не вона. Такий висновок після власного дослідження зробили адвокати у справі ветеранки Вікторії Котеленець, передає "5 канал".

Її затримали близько двох тижнів тому у Міністерстві у справах ветеранів, коли вона прийшла отримувати посвідчення учасниці бойових дій. Вікторію звинувачують у тому, нібито вона 2014 року конвоювала українських полонених у Донецьку. Як доказ слідчі наводять фото, на якому жінка, схожа на ветеранку. Зараз Вікторія в СІЗО без права на заставу. За словами адвокатів, у МВС під час експертизи фото Вікторії порівняли з бойовичкою Ольгою Суховою лише за одним методом. Цього недостатньо, щоб довести провину ветеранки, стверджують адвокати. Натомість адвокати під час дослідження провели свою експертизу і подали апеляцію на рішення суду. Засідання у справі Вікторії Котеленець має відбутися 3 лютого в Київському апеляційному суді.

"Нами застосовано 5 методів порівняння – це візуальне зіставлення, монтаж зображення, зіставлення і застосування масок, накладення координатних сіток, проєктно-геометричний метод. Справді, наша експертиза показала, що поряд з 10 спільними рисами є 10 відмінних рис", – повідомив адвокат Вікторії Котеленець Віталій Коломієць.

Другий адвокат Вікторії Котеленець Віталій Цокур заявив: "Експертиза, фактично друга складова доказової бази слідства для повідомлення підозри Вікторії, проведена була також поверхово, однак слідчим це не завадило зробити те, що вони зробили".

"Затримати незаконно, без складення відповідного протоколу, повідомити підозру і поклопотати в Печерському суді, обрали безальтернативну варту", – додав він.

Нагадаємо, учасниця Російсько-Української війни Вікторія Котеленець із позивним "Фортуна" залишається за ґратами. Апеляційний суд не зміг розглянути скаргу її адвоката, бо матеріали справи ще не надійшли з Печерського суду. Затримали ветеранку 19 січня просто в Міністерстві у справах ветеранів, куди вона прийшла отримати посвідчення учасниці бойових дій. 

Попередній матеріал
Пожежа в "Епіцентрі" на Миколаївщині: підпалювач поранив сокирою двох охоронців
Наступний матеріал
Засідання Ради: не розглянули план вакцинації та легалізацію зброї, але обговорили виключення Дубінського
Loading...

Українській ветеранці інкримінують службу на боці бойовиків – сюжет

Справа Сівоха проти ветеранів: у Печерському суді пройшло чергове засідання

Держсекретар США Помпео похизувався подарунком від українського воїна – фото

Переслідування ветеранів та волонтерів стало системним – Порошенко під час зустрічі з генералом Марченком

Ігри Нескорених 2.0 – онлайн-фінал змагань

Бійці АТО і сім'ї загиблих отримали майже мільярд гривень допомоги у межах програми "Українці разом"