Ілюстративне фото
Ілюстративне фото pixabay.com

Міносвіти продовжило термін прийому електронних заяв абітурієнтів

  ВНЗ дали більше часу на прийом заяв "на підставі поточного моніторингу вступної кампанії"

  Міністерство освіти і науки України дозволило вищим навчальним закладам вносити до Єдиної держбази паперові заяви абітурієнтів, які були подані до 18:00 години 23 липня 2017 року. Відповідна інформація міститься у листі Міносвіти від 20 липня №1/9-399.

  "Прийом заяв та документів вступників на основі повної загальної середньої освіти, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів закінчується о 18:00 20 липня. Вищі навчальні заклади зможуть до 18: 00 23 липня вносити до ЄДЕБО заяви вступників (включаючи заяви осіб, які не змогли створити електронні кабінети в присутності представників приймальної комісії), які були подані у встановлений строк у паперовій формі. Такі вступники можуть бути допущені до вступних випробувань та проходити їх відповідно до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України у 2017 році", – мовиться у документі.

  Отож для абітурієнтів, які вступають до ВНЗ на основі повної загальної середньої освіти за результатами співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів, подачу заяв продовжили до 18:00 години 23 липня.

  Нагадаємо, раніше стало відомо, що через проблеми з е-кабінетами абітурієнтам дозволили подавати паперові заяви.

  Попередній матеріал
  Вогневі протистояння та обстріли: за добу на сході загинули п'ять військових, восьмеро поранені
  Наступний матеріал
  Потужний землетрус сколихнув Туреччину та Грецію
  Loading...