Водійське посвідчення
Водійське посвідчення sai.gov.ua

Мінінфраструктури запустило кампанію проти "гонщиків" на дорогах

Кампанію проводитимуть у шести областях, а ще в Києві та Одесі

Міністерство інфраструктури спільно з проектом, що фінансується Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), "Модернізація та підвищення безпеки дорожньої мережі в Україні", розпочинає інформаційну кампанію з безпеки дорожнього руху "Віч-на-віч". Про це на брифінгу заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, повідомляє "Укрінформ".

"Ми з проектом, що фінансується ЄІБ, "Модернізація та підвищення безпеки дорожньої мережі в Україні", розпочинаємо інформаційну кампанію з безпеки дорожнього руху з фокусуванням на контролі швидкості. Вона буде проводитися у Житомирській, Івано-Франківській, Львівській, Харківській, Хмельницькій, Херсонській областях та містах Києві і Одесі", - сказав Омелян.

Міністр сказав, що таким чином хочуть інформувати людей про прямі вигоди для українського суспільства та подальший вплив нещодавно затвердженої Стратегії та Плану заходів з підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року та про діяльність проекту з підвищення обізнаності щодо заходів безпеки дорожнього руху, які можуть врятувати життя людей та захистити суспільство від негативного впливу ДТП в Україні.

"Ми хочемо привернути увагу учасників дорожнього руху до проблеми перевищення швидкості, адже саме вона є одним з основних факторів ризику, який сприяє підвищенню кількості ДТП. Люди повинні знати, що перевищення швидкості має наслідки для водіїв, пасажирів, пішоходів та велосипедистів", - сказав Омелян.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Безпековий рейд на перевізників: які порушення виявили на дорогах України – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Банківським даним українців загрожує новий вірус – подробиці
Наступний матеріал
Угорщина виступила проти автоматичного продовження санкцій Євросоюзу проти РФ – подробиці
Loading...