Кібератака
Кібератака xcastlabs.com

Банківським даним українців загрожує новий вірус – подробиці

  DanaBot є модульним банківським трояном

  Хакери запустили новий вірус, який атакує користувачів Європи і краде банківські дані. За даними компанії ESET, прихований банківський троян DanaBot вперше був зафіксований раніше цьогоріч в Австралії та Польщі, а тепер поширюється і в інших країнах - Італії, Німеччині, Австрії і станом на вересень 2018 року в Україні. Про таке повідомляє "Укрінформ"

  "DanaBot є модульним банківським трояном, який вперше був проаналізований Proofpoint в травні 2018 року після виявлення кампаній по поширенню шкідливої програми через шкідливі електронні листи в Австралії. Написаний в Delphi, троян має багатоступеневу і багатокомпонентну архітектуру, більшість функцій якої реалізовані за допомогою плагінів. На момент виявлення шкідлива програма перебуває в стані активної розробки", - йдеться в повідомленні.

  Через два тижні після широко відомого поширення в Австралії, DanaBot був виявлений в Польщі. Згідно з дослідженням спеціалістів ESET, спрямована на Польщу кібератака все ще триває, і є найбільшою і найактивнішою на сьогодні. Для зараження жертв зловмисники використовують електронні листи, замасковані під рахунки різних компаній. А 8 вересня 2018 ESET виявила нову атаку DanaBot, спрямовану на українських користувачів.

  Попередній матеріал
  У ЗСУ створюють нову систему медичної евакуації з передової
  Наступний матеріал
  Мінінфраструктури запустило кампанію проти "гонщиків" на дорогах

  Європейський центробанк презентував нові банкноти 100 і 200 євро

  За позовом компаній Коломойського: суд наклав арешт на акції трьох "дочок" банків РФ

  "Глобальна платіжна інновація": відтепер можна відслідкувати перекази за кордоном

  Порошенко: Україна – серед лідерів у рейтингу відкритості даних

  Мінінфраструктури запустило кампанію проти "гонщиків" на дорогах

  Заступник міського голови і депутати: у базу "Миротворця" потрапили українці, що отримали угорські паспорти на Закарпатті