Міліція затримала учасника мовного протесту Дмитра Резніченка [відео]

  Дмитра Резніченка, учасника мовного протесту під Українським домом, утримують в ізоляторі тимчасового утримання. Такий запобіжний захід для нього обрав - Голосіївський районний суд.
  Долю Резніченка вдалося з’ясувати лише народним депутатам, його дружині правоохоронці подробиців - не повідомили. Вчора на підтримку активіста під Печерським райвідділом міліції та Київською прокуратурою зібралося кілька десятків активістів. Сьогодні вони планують вийти на нову акцію протесту під слідчим управлінням Київської прокуратури. Дмитра Резніченка звинувачують у нападі на співробітників МВС. Під час акцій протесту проти мовного закону 4 липня він буцім то використав проти спецпризначенців сльозогінний газ. З кінця липня він був оголошений у розшук.

  Вікторія Резніченко, дружина: "Мені подзвонив Дмитро і сказав, що він затриманий і його завезли в РОВД Шевченківське. Останній раз я з ним спілкувалася близько 5 години. І після цього все – телефон не працював".
   
  Андрій Іллєнко, ВО "Свобода": "Конкретно зараз черговий прокурор міста Києва, він сказав нам, що знаходиться Дмитро Резніченко в ІТТ на вулиці Косогірній на Подолі. Виявляється на сьогоднішній день вже було рішення суду Голосіївського районного, яке призначило йому утримання під владою".

  Попередній матеріал
  На Прикарпатті презентували "Словничок гуцульських говірок" [відео]
  Наступний матеріал
  У Киргизстані посилили заходи безпеки
  Теги: