Міліція за тиждень перейде на посилений режим роботи

  На посилений режим роботи - уже за тиждень перейде українська міліція. Усе - задля порядку у період новорічно-різдвяних свят. Про це заявили в МВС.

  Лише у Києві, у новорічну ніч - працюватимуть майже тисяча міліціонерів і понад 600 військовослужбовців внутрішніх військ МВС. А по всій країні - працюватимуть 15 тисяч правоохоронців. Саме новорічної ночі - в Україні заплановані понад півтори тисячі масових заходів, у яких візьмуть участь більше трьох мільйонів людей. Особлива увага - приділятиметься безпеці дорожнього руху.

  Володимир Салімський, перший заступник начальника з питань ЄВРО-2012 масових та охоронних заходів МВС України: "Це відповідальні дні, ми стараємось мобілізувати всі свої сили, щоб нормально забезпечити святкування, і не трапилось з нашими громадянами будь-яких надзвичайних подій і скоєно злочинів. Почали ми підготовку в цьому році 7 грудня, проведена була нарада у міністра, поставлено відповідні завдання, і на їх основі ми підготували відповідне розпорядження для всіх наших підрозділів, які працюють в міністерстві внутрішніх справ".

  Попередній матеріал
  Сімдесяти-літній ювілей Сердюка - друзі святкують без нього
  Наступний матеріал
  Обама: Ми продовжимо розвивати співпрацю з Росією
  Теги: