5.ua

Міліція розслідує падіння дитини з скеледрому у Дніпропетровську [відео]

  Мати п’ятирічної Ганни, Наталя Чорна, розповідає – останнім часом дівчинка захопилася іграми у мотузкових парках і скеледромах, що розташовані у торговельних центрах міста. Батьки вирішили – нехай мала займається цим професійно, і віддали її до дитячого-юнацького центру «Колобок». Там Ганна брала уроки із скелелазіння. Та вже під час другого заняття трапився нещасний випадок.

  Наталя Чорна, мати дівчинки: «Она поднималась по этой полосе до самого верха. Первый раз поднялась и спустилась она нормально, второй раз поднялась и уже с самой высоты, получается, рухнула сюда вниз ножками на цемент, а голова была здесь».

  Нині Ганна – на лікарняному ліжку.

  Лікар: «Как ты себя чувствуешь, зайчик? Нормально? Класс? Головка не болит? А ножка?»

  Медики кажуть – дівчинці поталанило. З огляду на висоту, з якої вона упала, травми могли бути гіршими. Тепер на неї чекає три місяці реабілітації.

  Олексій Мохов, завідувач відділення травматології Дніпропетровської обласної дитячої лікарні: «Ребенок поступил в состоянии средней тяжести с переломами шейки правого бедра, ушиб костей носа и сотрясении головного мозга. Лечение будет продолжаться в отделении в течении недели, потому что перелом без смещения, а в последующем – до полутора месяцев в гипсовой повязке».

  Центр «Колобок» – в обласному підпорядковані. Його керівництво з журналістами говорити відмовляється. Працівники зачинилися в адміністративній будівлі.

  Водночас, тренер, яка займалася з дитячою групою, не розуміє, як страховка могла розстібнутися. Запевняє – сама перевірила її перед тим, як дати дітям.

  Ольга Бежко, тренер зі скелелазіння: «На сегодняшний день создана комиссия, чтобы сделать вывод, почему это произошло… На данный момент мы хотим исследовать эти карабины и страховочную систему, все провести, чтоб в дальнейшем не было».

  Міліція відкрили кримінальне провадження за фактом службового недбальства. Максимальне покарання за цією статтею – три роки позбавлення волі.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Цьогоріч уряд встановив рекорд із закриття сільських шкіл [відео]
  Наступний матеріал
  В Одесі розстріляли колишнього спортсмена [відео]
  Теги: