5.ua

В Одесі розстріляли колишнього спортсмена [відео]

  Ця ділянка вулиці Гастелло дуже малолюдна. Будинки тут розташовані лише з одного боку дороги, з іншого – чагарники. Ніхто з місцевих не бачив, як тут з'явилося тіло чоловіка.

  Марія Антонова, мешканка вулиці Гастелло: «Вот сюда голова его была, ноги как-то вот там лежали, руки вот так распластаны, как бы кто-то его положил специально».

  За словами правоохоронців, Олексія Зибала вбили в іншому місці. Хто  розправився із регбістом – не можуть збагнути його товариші. Кажуть, чоловік був приязним і спокійним.

  Владислав Булгаков, голова Федерації регбі України: «Леша был из тех людей, знаете, такой большой парень, такой, как медведь, достаточно добродушный, как все большие сильные люди – он был добродушным человеком. Я лично не знаком ни с одним его врагом и мне даже трудно представить, что у него могли быть какие-то враги, которые могли это спланировать».

  Останнім часом спортсмен не брав участі в офіційних змаганнях. Втім, часто приходив на стадіон пограти у регбі та допомогти товаришам у тренуваннях. У Зибала залишилося троє малолітніх дітей. Заробляв він на життя, працюючи таксистом.

  Володимир Шаблієнко, речник ГУ МВС України в Одеській області: «У міліції є інформація, що зник його автотранспорт і проводяться заходи щодо встановлення місцезнаходження його автотранспорту. А на його автотранспорті зникли підозрювані, чи він знаходиться у якомусь іншому місці, не маючи причетності до вбивства – це вже слідство встановить в ході розслідування».

  Одна із версій убивства – Зибало міг стати небажаним свідком якогось злочину. Інші подробиці справи – міліція не розголошує. Кажуть – в інтересах слідства.

  Олена Мілова, Сергій Іщенко, Одеса, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Міліція розслідує падіння дитини з скеледрому у Дніпропетровську [відео]
  Наступний матеріал
  Двоє українців постраждали під час ДТП у Єгипті
  Теги:
  Loading...