PaySpaceMagazine

"MetroPass": Тепер у столичному метро можна платити будь-якими платіжними картками

  Безконтактні банківські картки тепер можна застосовувати як проїзні або для передплати поїздок зі знижками

  Заступник голови КМДА Микола Поворозник під час презентації запуску сервісу "MetroPass" у київському метрополітені розповів, як працюватиме система. За його словами, платіжна система в столичному метрополітені прийматиме не тільки картки "Mastercard", а й банківської системи "Visa" та платіжної системи "Простір", йдеться на сайті КМДА.

  Відтепер кожен має можливість обирати тарифний план відповідно до своїх потреб. Пасажири, які користуються метро нерегулярно або менш як двічі на день, можуть зі знижкою передплатити поїздки та використовувати їх упродовж необмеженого часу. Чим більшу кількість поїздок буде придбано, тим нижчою буде вартість.

  "1-9 поїздок коштуватимуть 4 грн; 10-19 – 3,90 грн (-3% від початкової вартості однієї поїздки); 20-29 – 3,80 грн (-5%); 30-39 – 3,70 грн (-8%); 40-49 – 3,60 грн (-10%); понад 50 – 3,50 грн (-13%).

  Також пасажири зможуть підключити до своїх безконтактних банківських карток безлімітні проїзні на місяць, або за півціни – на півмісяця. Для проїзних діятимуть такі тарифи: без ліміту на місяць – 300 грн; без ліміту на півмісяця – 150 грн.

  Зауважимо, що пасажири, які користуються столичною підземкою нечасто, можуть і надалі оплачувати разові поїздки безпосередньо на жовтих турнікетах безконтактними картками "Mastercard".

  До кінця травня поточного року ці опції будуть доступні на всіх станціях столичної підземки.

  Довідково:

  Щоб скористатися безконтактною карткою, необхідно спочатку активувати платіжний термінал, натиснувши зелену кнопку, піднести до нього картку з технологією безконтактної оплати "Mastercard". Після цього на екрані термінала з'явиться панель, де можна обрати опції – передплата поїздок чи проїзний. Далі необхідно обрати тариф, піднести картку до термінала і сплатити за проїзд.

  Наразі передплатити поїздки, підключити до безконтактної картки "Mastercard" проїзний чи перевірити залишок поїздок на рахунку можна через платіжні термінали на центральних станціях київського метрополітену.

  Попередній матеріал
  Прокуратура та СБУ обшукують кабінети депутатів та голови Київської облради – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Чи могла Україна не відключати ОРЛО від струму – "Час. Підсумки дня"
  Теги:
  Loading...

  Станцію "Героїв Дніпра" зачинено – загроза вибуху (оновлено)

  Відповідальність за теракт у Санкт-Петербурзі взяло на себе близьке до "Аль-Каїди" угруповання – ЗМІ

  Підозрюваний у теракті в Санкт-Петербурзі відмовився від свідчень: "Моя участь є, але непряма"

  "Київський метрополітен" планує підвищення тарифів приблизно на 50%

  Київський метрополітен у Великодню ніч зімнить графік роботи

  "Пандус-злітач" та завузькі двері: Неповносправні кияни та паралімпійці пікетують "Лівобережну"