Мешканці вцілілих під`їздів у Євпаторії просять про відселення

  Вцілілі мешканці будинку на Некрасова у Євпаторії закликають владу міста відселити їх у безпечніші помешкання. Із цим проханням вони прийшли сьогодні до міськвиконкому. Втім там відповіді так і не дали.
  В трьох вцілілих під’їздах 47 квартир. Їхні мешканці ночують то в родичів, то у знайомих. Тим, кому немає куди піти, засинають зі страхом опинитися під завалами. Так живуть Тетяна та Олександр Гидровичі. Літня пара розповідає, вони щойно зробили ремонт і тепер свою квартиру не залишать – бояться мародерів. Та й до міських санаторіїв, де живуть мешканці зруйнованих під’їздив, їх не запрошували, а у місті родичів нема. Онука на Новий рік збиралася з родиною приїхати до бабусі, тепер, кажуть, зустрічатимуть свята на самоті.

  Тетяна Гидрович, мешканка 4-го під’їзду: "Моя внучка с сыном сказали, бабушка, я не приеду в этот дом. Я боюсь погибнуть в этом доме со своей семьей. Я в гости их теперь пригласить не могу".

  У будинку на Некрасова, 67, нове житло та компенсації пообіцяли мешканцям або спадкоємцям з 1-го, другого та третього під`їздів. Тим, у кого квартири в 4-му, п`ятому та шостому, радять повертатися додому. В їхніх помешканннях вже є вода та тепло. Але люди кажуть, зі страхом жити нестерпно.

  Мешканці будинку на Некрасова,67, м.Євпаторія: "Ни один человек тут жить не будет, т.к дом в аварийном состоянии - они сами сказали. А сейчас говорят - идите и живите, дадут газ, воду. На этих руинах. .... 4 детей. Я там жил с женой 2е суток, а детей не можем - морального права не имеем. Как я могу привести 7-летнего Мишу туда?! Он взрагивает ночью. ... Мы ночевали вчера в этом доме. Ночью проснулись от треска… Мы ушли и больше туда не ходим и не зайдем. Очень страшно".

  Мешканці вцілілих квартир прийшли до міськвиконкому дізнатися про свою подальшу долю. Але до людей ніхто з чиновників не вийшов. У мерії кажуть - потерпілими з будинку на Некрасова опікується Кабмін. Буде вказівка з Києва та гроші, місто знайде нові квартири усім.

  Тепер мешканці будинку на Некрасова чекають на на візит прем`єра. Плануюють поставити ті самі запитання Юлії Тимошенко. 

  Юлія Крючкова, Ігор Романенков. Євпаторія. 5 канал
  Попередній матеріал
  До 313 зросла кількість загиблих у Палестині
  Наступний матеріал
  Загиблих у Палестині вже 325
  Теги:
  Loading...