Мешканці Харкова записали відеозвернення до Путіна

  Близько тридцяти людей біля пам'ятника Ярославу Мудрому у Харкові під українськими прапорами звернулися до керівництва Росії російською мовою. Заявляють: жодної загрози або утиску для російськомовних громадян Харкова не існує. Та вимагають від Путіна вивести війська з Криму та припинити будь яку військову агресію. Участь у акції взяли - етнічні росіяни. Відеозвернення планують передати до російського консульства, ООН, ОБСЄ та Ради Європи, а також — російській опозиції, яка має поширити його у соцмережах Росії. Водночас активісти продовжують збір підписів під текстовим варіантом звернення - який також передадуть до консульства РФ.

  Харків’янин: "Заверяем вас: в нашей стране нет опасности ни для сограждан, говорящих на русском языке, ни для русской культуры".

  Валентина Більченко, бухгалтер: "Я сама украинка, училась в украинской школе, потом училась в университете на русском языке – никогда никаких ограничений не было и быть не может. Поэтому только за мир – это все придумано, это все не стоит выеденного яйца".

  Ніна Бусрва, викладач філософії: "Я чувствую реальную опасность и Украине в целом, и для нашего региона, для нашего города, и я не хочу, чтобы тут была война, чтобы тут чужие флаги развевались".

  Наталка Зубар, організатор акції: "Ми передаємо в консульство РФ, а також в ООН, ОБСЄ і Раду Європи і ми спробуємо його показати по центральних українських телеканалах, а російська опозиція буде поширювати його в Росії соціальними мережами".

  Попередній матеріал
  МЗС: Австрія екстрадує Фірташа в США
  Наступний матеріал
  США розірвали всі відносини з Сирією