Час підсумки дня
Час підсумки дня 5 канал

Медицина по-новому: хто заважає українцям стати довгожителями – "Час. Підсумки дня"

Гості студії о 19:25 обговорять чи можливі революційні зміни системи МОЗ

Медицина по-новому. Чи вистачить батькам реформи вітчизняної системи охорони здоров'я голосів у Верховній Раді? І хто заважає українцям стати довгожителями?

О 19:25 у студії "5 каналу" зберуться заступник профільного міністра, а також адепти та противники революційних змін системи МОЗ. 

У програмі візьмуть участь: заступник міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк, народний депутат від "Опозиційного блоку", член Комітету ВР з питань охорони здоров’я Ігор Шурма, народний депутат від "Радикальної партії", перший заступник голови Комітету ВР з питань охорони здоров'я Оксана Корчинська, заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Олексій Гончаренко, народний депутат, позафракційний Михайло Головко.

Як повідомляв 5.UA, у 50 містах України пройшла акція на підтримку медичної реформи під назвою "Година смерті". У Києві активісти прийшли під Верховну Раду з вимогами до депутатів проголосувати за відповідні законопроекти. Щоби привернути увагу обранців – уляглися горілиць та вкрилися простирадлами. У такий спосіб учасники акції заявили про сумну статистику: щогодини від різних захворювань в Україні помирають 67 людей. Наголошують: медична реформа покращить рівень медичного обслуговування та знизить смертність в Україні. Якщо депутати проголосують за пакет законопроектів, зміни в системі охорони здоров'я почнуть діяти вже з січня 2018 року.

Попередній матеріал
Букмекери назвали рахунки матчу Україна – Мальта
Наступний матеріал
Порошенко вимагає публічного звіту правоохоронців щодо розслідування вбивства Шеремета
Loading...

Боротьба за МОЗ: Чи допоможе прем’єрська підтримка "некорумпованим реформаторам"

Перші результати "Доступних ліків": в аптеках ціни на медикаменти з переліку МОЗ знизились на 87%

Гонтарева заявила, що сприятиме голові МОЗ у реформуванні системи охорони здоров'я