5 канал

Військові медики: Кількість поранених на Луганщині може сягнути передсвяткового рівня

Медики 59-го військового мобільного госпіталю, що в Сєвєродонецьку, кажуть, на новорічні свята бойові дії дещо вщухли, тож і постраждалих поменшало. Та зараз напруга на лінії зіткнення знову почала зростати

За кількістю поранених у 59-му мобільному госпіталі військові лікарі визначають, чи дотримуються бойовики Мінських угод. Кажуть, останніми днями так званим "святковим перемир'ям" найманці нехтують.

"Відразу після Нового року було менше, зараз настає такий момент, що ми виходимо на той рівень, що були й раніш", – розповів т.в.о. командира 59-го військового мобільного госпіталю ЗСУ Руслан Панасюк.

У 59-му мобільному госпіталі, який нині розташований у Сєвєродонецьку, стабілізують стан поранених. Після цього відправляють на лікування до мирних регіонів. Бойових поранень нині, кажуть, незначний відсоток. Більшість пацієнтів спіткали різні хвороби.

"До всіх лікарів звертаються! І хірург веде прийом, і терапевт, і невропатолог. І оперуємо в плановому порядку і цивільне населення. І судинний хірург оперує, і нейрохірург", – додає Панасюк.

Найбільший попит на послуги стоматолога. За день кожен із трьох дантистів приймає більше десятка пацієнтів. Лікування безкоштовне.

Застуда і грип цього року не скосила захисників передової. Медики запевняють – відсоток захворюваності незначний. У цьому, вважають, є й заслуга волонтерів, які систематично передають противірусні ліки. Днями привезли партію медикаментів, зібраних учнями 46-ї школи Дніпра. В коробках – назальні краплі, протизапальні мазі, протизастудні чаї та подарунки і побажання від дітей.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал".

Попередній матеріал
"У нас детективи точно не гуляють": Ситник розповів, які схеми вдалося ліквідувати на державних підприємствах
Наступний матеріал
Через акцію в залі суду засідання у справі розгону "Євромайдану" беркутівцями перенесли
Теги:
Loading...
Сімох поранених вояків із лінії фронту доправили до харківського шпиталю

Сімох поранених вояків із лінії фронту доправили до харківського шпиталю

Військові з передової: Ворог переробляє старе озброєння, намагаючись завдати якомога більшої шкоди

Військові з передової: Ворог переробляє старе озброєння, намагаючись завдати якомога більшої шкоди