5 канал

Сімох поранених вояків із лінії фронту доправили до харківського шпиталю

  Троє мають тяжкі осколкові та вогнепальні поранення. Медики вже стабілізували їхній стан. Триває лікування і реабілітація бійців, що були шпиталізовані до Харкова раніше

  Військовослужбовець 54-ї механізованої бригади Олександр Баранов новий рік зустрічав у лікарняній палаті. Тяжкого вогнепального поранення руки він зазнав на Світлодарській дузі, під час ворожого обстрілу 20 грудня.

  "Під час обстрілу вони на нас полізли, я висунувся, почав відстрілюватися і отримав кулю в руку. Вранці, з дев'ятої ранку вони почали мінометний обстріл, потім обстріл припинився, ми зайняли позиції в окопах, а вони підповзли через посадку, і почали стріляти з мух по наших бліндажах, зі стрілецької зброї", – розповів військовий.

  "На сьогоднішній день рана загоїлася, шви зняті, в нього ж має місце вогнепальний багатоосколковий перелом кісток ліктьової кістки, кінцівка з гіпсовою шиною", – зазначив начальник клініки ушкоджень Військово-медичного клінічного центру Північного регіону Олександр Бородай.

  27-річний Олексій Акімов підірвався на міні і втратив ногу ще у грудні 2014 року. У військовому шпиталі вже другий рік поспіль проходить складне лікування та реабілітацію. Опановує новий протез.

  "30-та бригада, до хлопців дрова привозив, і підірвався на міні, втратив ногу – протез поцепив. Ну вже скоро будем бігать. Зараз ще гіпс знімуть, зроблять рентген – і додому", – розповідає Олексій.

  Ще сімох поранених бійців привезли до шпиталю протягом новорічних свят. Троє – у тяжкому стані. Лікарі запевняють – нині їхньому життю нічого не загрожує.

  "Поранення і осколкові, і є кульові, можна сказати, що трохи активізувалися снайпери, тому що двоє чоловіків у нас такі, які отримали поранення саме від снайперів", – додав Олександр Бородай.

  Ушпиталені військовослужбовці не втрачають оптимізму. Кажуть, тільки-но отримають виписку – повернуться на фронт, до побратимів.

  Світлана Дашкевич, В’ячеслав Кузьменко, Харків, "5 канал".

  Попередній матеріал
  До Польщі прибула майже тисяча американських військовослужбовців
  Наступний матеріал
  Ситник пояснив, чому суспільство досі не відчуло на собі результати роботи НАБУ - відео
  Теги:
  Loading...
  Військові з передової: Ворог переробляє старе озброєння, намагаючись завдати якомога більшої шкоди

  Військові з передової: Ворог переробляє старе озброєння, намагаючись завдати якомога більшої шкоди

  Міноборони: потужні та тривалі обстріли відбулися в Луганському

  Міноборони: потужні та тривалі обстріли відбулися в Луганському