5 канал

Масштабна дорожня інспекція: Гройсман розповів про успіхи програми та плани фінансування на 2017 рік

У Кабміні зазначили, що поточний ремонт у цьому році завершений на 99%

У наступному році на будівництво нових доріг виділять від 35 до 40 мільярдів гривень. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час перевірки робіт на шляхах Черкаської, Кіровоградської та Полтавської областей.

Прем’єр зауважив, що поточний ремонт у цьому році завершений на 99%.

Так, у рамках інспекції, Гройсман відвідав Черкащину. Тут один із напрямків траси Золотоноша-Умань вже три роки не працює взагалі через незадовільний стан дорожнього полотна. Цьогоріч дорогу узялись відбудовувати знову. Місцеві чиновники кажуть, що завдяки децентралізації гроші на автошляхи знайти легше.

"У цьому році збільшилось вдвічі надходження і фінансування на дороги державного значення спільного користування. Зокрема, 44,9 мільйонів з місцевих бюджетів – співфінансування", - каже голова Черкаської ОДА.

Потому Прем'єр рушив на Кіровоградщину. Шляховики працювали на трасі Знам'янка – Луганськ. Роботи почались тут на початку серпня, а вже у листопаді планується завершити відбудову.

Згодом рушив чільник уряду і на Полтавщину, де знову будували ділянку траси Полтава-Олександрія. Цьогоріч на дороги тут витратять близько 300 мільйонів з державного та обласного бюджетів.

"Минулого року у нас фінансування практично з 80-х років не було – ні поточного, ні капітального. Усі дороги були сдані практично 50-70 років. З того часу було у 2008 році зроблено 2 км та один міст", - пояснює начальник Полтавського облавтодору Володимир Трояновський.

Про завдання шляховиків розповів сам Премє'р-міністр: "Пріоритет Міністерства інфраструктури в цьому році закупити 70 таких вагових комплексів. Відповідно, проходять процедури таких закупівель, і це дасть можливість з наступного року повсюдно зробити такий моніторинг".

 Євгенія Подобна, Сергій Новіков, "5 канал"

Попередній матеріал
Президент провів першу в історії двосторонніх відносин зустріч на найвищому рівні з прем'єром Нової Зеландії
Наступний матеріал
ЗМІ виявили зв'язки вбитого під Москвою ватажка "Оплоту" Жиліна із сином Януковича

Мінфін має намір залучити до мільярда доларів кредитів на дороги

Капітальний ремонт: як на Закарпатті мешканці самотужки відремонтували дороги

Міністр інфраструктури розповів, коли в Україні будуть хороші дороги

Гройсман назвав області-лідери, де "ямковий" ремонт на дорогах проведено на 80%