kstati.dp.ua

Масове дезертирство окупантів: бригаду 2 АК на Донбасі полишило 20% особового складу

  Через чисельні втечі військових російські офіцери на Сході України залучають до роботи психологів

  Українські розвідники доповідають про низький морально-психологічний стан військовослужбовців "7-ї окремої мотострілецької бригади 2 АК ЗС РФ" на Донбасі. Про це інформує Головне управління розвідки Міноборони України.

  "Залишається на низькому рівні морально-психологічний стан військовослужбовців 7-ї окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ. Кількість осіб, що самовільно залишають підрозділи бригади, зросла до 20% від загальної чисельності наявного особового складу", – йдеться в повідомленні відомства.

  За інформацією ГУР, з 235 військовослужбовців 3-го мотострілецького батальйону 7 омсбр протягом цього місяця самовільно залишила підрозділ 51 особа, ще 13 перебувають у шпиталях.

  "Щоб знизити критично високий рівень дезертирства в частинах 1 та 2 АК ЗС РФ, заступник командувача по роботі з особовим складом Центру територіальних військ (Новочеркаськ, Росія) Південного ВО (Ростов-на-Дону) полковник ЗС РФ О.Канчуора розпорядився направити до 7 омсбр (Дебальцеве) 2 АК, а також до 5 омсбр (Донецьк) та 9 ошмсп мп (Новоазовськ) 1 АК мобільні групи психологів для проведення тестування та заходів психологічного впливу", – інформує розвідка.

  Крім того, ГУР повідомляє, що в Донецьк прибув один із начальників президентського полку Кремля.

  Попередній матеріал
  Олімпійський вогонь прибув до Швейцарії
  Наступний матеріал
  Порошенко призначив Бірюкова позаштатним радником
  Теги:
  Loading...

  Штаб АТО: російські найманці активізували розвідку

  Окупанти змінюють тактику вогневого ураження – розвідка

  Українська розвідка виявила ще одного кадрового офіцера РФ, що воює на Донбасі

  Розвідка встановила особи кількох кадрових військових РФ, які воюють на Донбасі