Одруження в умовах карантину
Одруження в умовах карантину Фото: Ольга Єрузель

Майже 80% українців підтримують масове тестування та ізоляцію хворих на COVID-19 – соцопитування

  Читайте по-русски
  50% українців бояться більше економічних наслідків пандемії, а не самого захворювання

  79% українців підтримують ідею масового тестування населення та обов'язкової ізоляції хворих на коронавірус. Такими є результати дослідження Соціологічної групи "Рейтинг", проведеного від 27 листопада до 1 грудня.

  Натомість, 17% українців не вважають за необхідне ізолювати хворих та масово тестувати населення. 35% українців носять захисні маски постійно, 63% – лише у місцях скупчення людей, 2% – не носять маски.

  Водночас 70% респондентів відповіли, що вважають пандемію коронавірусу загрозою для себе та своєї родини. 50% українців зазначили, що бояться насамперед економічних наслідків, а не самого захворювання, 34% – поділяють протилежну думку (таких людей більше серед жінок, старшого населення та мешканців сільської місцевості).

  56% респондентів відповіли, що дізнаються інформацію про коронавірус із національного телебачення, стільки ж українців використовують для цього інтернет-сайти. Близько 25% українців отримують цю інформацію від родичів та знайомих або з Facebook, по 10-11% – із YouTube, Instagram, радіо, по 8-9% – із преси та груп у вайбері і телеграм-каналі "Коронавірус-інфо", і 6% – із сайту Міністерства охорони здоров'я.

  На думку 40% українців, успіх у протидії коронавірусу найбільше залежить від президента та МОЗ, 32% – від голови МОЗ Максима Степанова, 17-18% – від Верховної Ради та Кабміну, 13% – від прем'єр-міністра.

  Під час проведення дослідження було опитано 1200 респондентів віком від 18 років. Похибка становить не більше 2,8%.

  Нагадаємо, за минулу добу в Україні зафіксували 15 131 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 649 дітей та 681 медпрацівник. Зафіксовано 235 летальних випадків, 13 383 пацієнти одужали.

  Попередній матеріал
  Після низки терактів у Європі Франція розпочала перевірку мечетей – що з'ясовують
  Наступний матеріал
  ДТП на Черкащині: легковик виїхав на зустрічку та зіткнувся з фурою – є загиблі
  Loading...