ДПСУ
ДПСУ
ДПСУ

Лише оглянули: у ДПСУ пояснили затримання суден росіянами в Азовському морі

  Із тих 4 суден, які слідували в порти України, два вже прибули і ще два слідують, і прибудуть найближчим часом у порти України

  Торговельні судна в Азовському морі були не затримані, а оглянуті російськими прикордонниками. Про це повідомив помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян, повідомляє "УНІАН".

  "Мова йде не про затримку суден, а про огляд. Державна прикордонна служба говорить про це, починаючи з другої половини квітня, що російська сторона, російські прикордонники розпочали оглядати іноземні судна, які слідують як у порти України, так і з портів України. На жаль, ми є заручниками ситуації з 2004 року, а саме - Угоди про співпрацю між Україною та РФ в Азовському морі та Керченській протоці, яка визначає Азовське море як море внутрішнього користування двох держав. Таким чином, як російські, так і українські прикордонники можуть оглядати ті судна, які, на їхню думку, викликають якусь підозру. Тому, ще раз кажу: ніхто їх не затримував, росіяни їх оглянули і після цього вони продовжили свій шлях. Із тих 4 суден, які слідували в порти України, два вже прибули і ще два слідують, і прибудуть найближчим часом у порти України", – зазначив Слободян.

  Як повідомляв 5.UA, за добу берегова охорона прикордонної служби ФСБ РФ затримала в Азовському морі 7 торговельних суден.

  Попередній матеріал
  Мінрегіон планує розглянути пропозицію щодо туалетів у метро
  Наступний матеріал
  "Вдень працювали, а вночі спали на лавці": історія українських заробітчан у Чехії

  "Рекорд" в Азовському морі: за добу силовики Путіна затримали сім торговельних суден

  "Діє і до сьогодні": Слободян розповів про "незручну" угоду з РФ щодо Азовського моря

  Контррозвідка СБУ затримала активного прихильника "ополчения Новороссии"

  Проект "Стіна": НАБУ назвало всіх підозрюваних у корупції

  В "УЗ" майже вдвічі збільшили кількість рейсів поїзда до Азовського моря

  На Донбасі нацгвардійці спіймали трьох бойовиків