Львівських безхатченків залучають до бізнесу (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  Одна з громадських організацій презентувала перший номер вуличного видання під назвою “Просто неба”. Тепер будь-який безпритульний може взятися за його реалізацію та отримати з кожного проданого журналу півтори гривні. Редактор видання каже, це не львівське ноу-хау у світі існує понад 400-та подібних вуличних видань.
  Пані Леся погодилася розповсюджувати видання тільки-но дізналася про нього. Каже, на такий крок її підштовхнули нестатки та малі діти. Жінка переконана -  новий бізнес їй удасться.

  Нині розповсюджувати видання вже зголосилося восьмеро безпритульних. Перших двадцять номерів безхатченкам дають безкоштовно, а вже зібравши певний капітал вони зможуть купувати у видавців журнал за півціни. Однак лише після виконання кількох умов. Бути ввічливими, тверезими, мати більш-менш акуратний зовнішній вигляд та не перевищувати ціну, вказану на обкладинці.

  Мар`яна Соха, редактор видання: "Це є можливість людині заробити собі на прожиття, тобто це альтернатива того, щоб не давати їм безкоштовно їжу. Бо це привчає їх до такого паразитного способу життя, коли..."

  Редактор часопису каже - журнал соціально-культурного спрямування, а відтак буде цікавий багатьом. Дописувати у нього може кожен охочий.  Журнал планують видавати раз на місяць. Проте для наступного номеру коштів його ініціатори наразі не знайшли.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (4.25Мб)
  Попередній матеріал
  Проти Портнова порушено кримінальну справу, продаж ОПЗ відтерміновано (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Наступний матеріал
  Сором`язливим британцям пропонують знайомитися у пітьмі (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...