До одеського дитячого притулку завітала мати Сильвестра Сталлоне (РЕПОРТАЖ)

  У найближчі десять років у світовому кінематографі мають з`явитися щонайменше три кінозірки українського походження. Такий прогноз зробила мати відомого голлівудського актора Сильвестра Сталлоне. У межах свого візиту до України вона відвідала дитячий притулок в Одесі, де й побачила виступ майбутніх кінозірок.
  Візити до Одеси для Жаклін Сталлоне вже традиція. Попереднього разу мати кіноактора відвідувала Південну Пальміру два роки тому. Тоді вона шукала місця, пов`язані зі своєю родиною, яка мешкала в Одесі на початку XIX сторіччя. Цього разу 86-річна американка з українським корінням вирішила провідати дітей-сиріт у дитячому будинку. Там на неї чекали з нетерпінням. Лише декілька тижнів тому тут подивилися шість серій про боксера Роккі Бальбоа, роль якого виконав Сильвестр Сталлоне. Деяким хлопцям настільки сподобався герой, що вони вирішили пов’язати своє майбутнє з боксом.

  Олександр Ніколаєнко, вихованець притулку: "Ну, я хочу сначала года три поработать строителем, а потом пойти боксом заниматься, качаться. Я сильно люблю его тип, как актера и очень хотел бы быть похож на него. Так драться хочу, как он там".

  13-річний Сашко живе з братом Євгеном у притулку вже два з половиною роки. Відтоді, як із сім’ї пішов батько, а мати за пияцтво позбавили батьківських прав. Для юнаків кінематографічний герой – немов "формула життя" - щоденна праця заради мети та сподівання на щасливий випадок.

  Ольга Галинська, директор притулку: "Им хорошо здесь, им уютно здесь, но нет, по-видимому, материнской теплоты, семьи, где бы они чувствовали себя просто полноценными членами семьи. У нас здесь 38 детей. И каждый ребенок мечтает, спросите у них, мечтает иметь свою семью – маму и папу".

  Жаклін Сталлоне уважно приглядається. Колись, ще за 10 років до кінотріумфу свого сина, зробила прогноз – він стане всесвітньовідомим завдяки кіно. Намагалася розгледіти подальші долі і одеських дітлахів.

  Жаклін Сталлоне, мати голлівудського актора: "Ці три дівчини стануть кінозірками. Одного дня вони поїдуть з міста, а потім повернуться та допомагатимуть таким, як і вони".

  Олексій Єсін, Сергій Іщенко, Одеса, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.25Мб)
  Попередній матеріал
  Сором`язливим британцям пропонують знайомитися у пітьмі (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  Єврокомісія радить країнам ЄС не імпортувати українскьку олію
  Теги:
  Loading...