5.ua

Луцька міськрада оголосила страйк [відео]

  За проведення мирного страйку проголосували 37 опозиційних депутатів, які були присутні на засіданні. Представники Партії регіонів на сесію не прийшли. Місцеві обранці звернулись до керівників підприємств, установ та організацій з проханням не перешкоджати працівникам брати участь у мирному заході. У штатному режимі працюватиме бюджетна сфера.

  Ігор Гузь, член оргкомітету луцького Євромайдану: «Ми це сприймаємо, як підтримку страйку. Тому ми розгортаємо страйкову структуру, ми звертаємося до всіх лучан – виходити на майдани, взаємодіємо з Києвом».

  Богдан Шиба, депутат Луцької міської ради: «Ми переговорили з більшістю керівників підприємств, установ та організацій, освітніх закладів, особливо те, що стосується студентів, щоби не було жодних перешкод. Ну є певні речі, що людина має попередити адміністрації, що вона бере участь у страйках. Тобто має бути попередження і всі приймають участь у страйку».

  Микола Романюк, луцький міський голова: «Дуже приємно, що всі ці депутати, які були присутні на сесії одностайно підтримали таке рішення. Це говорить про те, що депутати Луцької міської ради за євроінтеграцію, за те, щоби ми інтегрувалися з країнами ЄС, щоби все в Україні у нас вирішувалося мирним шляхом».

  Попередній матеріал
  Спроба відправити Азарова у відставку – як це було [відео]
  Наступний матеріал
  Західні і російські ЗМІ продовжують обговорювати події в Україні [відео]
  Теги:
  Loading...