5.ua

Західні і російські ЗМІ продовжують обговорювати події в Україні [відео]

   

  Майбутнім стовпом Європейського союзу називає Україну британська газета «Гардіан». Вона наголошує, що наша країна в перспективі може долучитися до так званої «вищої ліги» європейських держав – Німеччини, Іспанії, Британії, Франції, Італії та Польщі, які мають найбільше населення, територію та економічну важливість. Звичайно, якщо українська влада відновить євроінтеграційні процеси.

  Польська «Газета виборча» цю думку підтримує. Україну вона назвала «сплячим гігантом». Видання, зокрема, згадує про легендарні чорноземи, розвинений індустріальний сектор та вигідне для транзиту географічне розташування. Але «Газета виборча» наголошує, що скористатися цими багатствами український народ не зможе без ефективних реформ. Для порівняння, вона наводить статистику: за майже однакових початкових умов, Польща посідає 24-те місце у світі за показниками валового внутрішнього продукту, Україна ж перебуває на тридцять сходинок нижче.

  Американський фінансово-економічний журнал «Форбс» пояснив своїм читачам, чому питання майбутнього України є важливим для всієї міжнародної спільноти. Видання наголошує – наша країна має значні ресурси й тому постійно є полем геополітичної боротьби. «Помаранчеву революцію» «Форбс» назвав спробою порвати з неприємним минулим. На Євромайдані ж, на думку американських журналістів, українці будують місток у майбутнє.

  Російська газета «Ізвєстія» сконцентрувалася на поясненні причин провального голосування у Верховній Раді щодо відставки уряду. Видання обґрунтовує невдачу української опозиції її розрізненістю. Провладні ж депутати, на думку російських журналістів, вкотре показали згуртованість, незважаючи на вихід кількох парламентаріїв із фракції Партії регіонів.

  Олександр Войтко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Луцька міськрада оголосила страйк [відео]
  Наступний матеріал
  НАТО засудило розгін Майдану у Києві
  Теги:
  Loading...