Луценко призначив нового прокурора Рівненщини

Весь попередній керівний склад прокуратури області звільнили через причетність до незаконного видобутку та збуту бурштину

Прокуратуру Рівненської області очолив львів’янин Олег Соболь. Його представив колективу генпрокурор, повідомляє "Радіо Свобода".

Олег Соболь донедавна працював заступником прокурора Львівської області. Він працював також Дрогобицьким міжрайонним прокурором та Стрийським міжрайонним прокурором. Випускник юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Під час представлення Луценко нагадав працівникам обласної прокуратури про обставини, які змусили звільнити весь керівний склад прокуратури області – а саме причетність заступника прокурора області та деяких місцевих прокурорів до незаконного видобутку та збуту бурштину.

Також генпрокурор вказав прокурорам обласної та місцевих прокуратур про зниження показників у боротьбі з наркозлочинністю і поширенням контрафактної алкогольної продукції, а також про кілька гучних справ, які були спущені "на гальмах".

Юрій Луценко також розповів, як бачить роботу обласного прокурора: "Обласний прокурор принаймні раз на місяць має збирати пресу і говорити. До того, як починати призначення, він має поспілкуватися з громадськістю. Зрештою, має бути сформована громадська рада при прокуратурі".

Своєю чергою новопризначений Олег Соболь прокоментував свою декларацію: "В декларації вписано майно те, що є. В Дрогобичі квартира в оренді, в місті Львові є будинок, який по спадковості від батьків перейшов, я там навіть не один проживаю, а з родичами".

Як повідомляв 5.ua, Луценко звільнив прокурора Рівненщини 7 липня 2016 року. Того ж дня призначив в.о. прокурора області.

Попередній матеріал
Назар Холодницький: Є ризик, що антикорупційні органи зараз будуть незручні усім
Наступний матеріал
ДТП на Миколаївщині: Фура в'їхала в маршрутку, є загиблі

СБУ затримала двох прокурорів, що вимагали $45 тис. за пом'якшення обвинувачення екс-депутату

Прокурора Кулика залучили до справи Курченка, щоб він уник відповідальності за корупційним провадженням – Холодницький

НАБУ оприлюднило стенограми телефонних розмов прокурора АТО

На Донеччині представили нового прокурора

Апеляційний суд поновив Кулика на посаді військового прокурора сил АТО

Військовий прокурор пояснив, чому береться за антикорупційні справи