Військовий прокурор пояснив, чому береться за антикорупційні справи

Керівник САУ заявив, що Військова прокуратура не уповноважена на розслідування антикорупційних справ

Головний військовий прокурор під час програми "Погляд" в ефірі "5 каналу" відповів на заяву керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького про органи, які не уповноважені на розслідування тих чи інших справ, усе ж займаються ними. Напередодні під час інтерв'ю "5 каналу" йшлося про антикорупційні справи, якими займається Військова прокуратура.

Заступник генерального прокурора України - головний військовий прокурор Анатолій Матіос щодо цього заявив: "Ми робимо все, щоб допомогти нашим молодим колегам (Спеціалізована антикорупційна прокуратура – 5.ua), які ще тільки в теорії пізнають ті чи інші ази розшукової та слідчої роботи. Ми це робимо на практиці і нам не соромно зайти в поліське село і стояти навпроти 300 чоловік, для цього нам не потрібні ні білі рукавички, ні окремо взяті шкарпетки. А антикорупційні монополісти, хочете чи ні, але вони – асенізатори. Вони повинні кожен день без рукавичок заходити і вигрібати гній з трупів корупції на всій території держави, а не лише елітної".

Під час цього ж ефіру Анатолій Матіос розповів, як під час одного з обшуків опергрупу оточили 300 збунтованих "бурштинокопачів". Повну версію розмови з Анатолієм Матіосом дивіться незабаром на нашому сайті в рубриці "Інтерв'ю".

Попередній матеріал
Бізнес-партнера Курченка залишили під вартою
Наступний матеріал
"Бурштинову справу" веде військова прокуратура, трьох фігурантів заарештовано – Матіос

Матіос: Під час одного з обшуків опергрупу оточили 300 збунтованих "бурштинокопачів"

Холодницький: САП і НАБУ не будуть "підмітати" за іншими органами, які зловживають непідслідними їм справами