Холодницький: САП і НАБУ не будуть "підмітати" за іншими органами, які зловживають непідслідними їм справами

На тренді боротьби з корупцією всі хочуть з нею боротися

Про це під час інтерв'ю "5 каналу" повідомив заступник генерального прокурора України, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

"Я не можу пояснити, чому органи, які не уповноважені на розслідування тих чи інших справ, усе ж займаються цими справами. Я це просто з точки зору юрпринципу пояснити не можу. Це є просто нівелювання правової системи, це є можливо навіть перевищення службових повноважень. У нас так дійсно виходить, що на тренді боротьби з корупцією хочуть усі з нею боротися. Є стаття 87 КПК, яка чітко говорить, що докази, здобуті неуповноваженим органом, є недопустимими і не підлягають дослідженню в суді", – зазначив Холодницький.

"До речі, справа заступника очільника Миколаївської області, я не розумію, чому нею займалася військова прокуратура, не мають вони права. Є стаття 216, яка визначає підслідність – заступник губернатора це є чітка підслідність НАБУ. Тим не менше органи почали справу, витрачали ресурси замість того, щоб займатися своєю справою, вони оголошують підозри. Військова прокуратура найбільше зловживає такими справами", – додав він.

"І я не дозволю, я такі справи приймати не буду і НАБУ такі справи завершувати не буде, тому що ми не створені для того, щоб підмітати за іншими органами і виправляти їх помилки", – підкреслив керівник САП.

Повну версію розмови читатйте за посиланням: НАЗАР ХОЛОДНИЦЬКИЙ ДЕТАЛЬНО РОЗПОВІВ ПРО "СПРАВУ ОНИЩЕНКА" - ІНТЕРВ'Ю.

Попередній матеріал
Гринів про Верховний суд: Ми отримали ще один "законодавчий орган"
Наступний матеріал
У Туреччині розбився вертоліт з військовими, їх дружинами і дітьми

Назар Холодницький детально розповів про "справу Онищенка" - інтерв'ю

Під час обшуку адвокат у справі Онищенка втік із країни – Холодницький