Гринів про Верховний суд: Ми отримали ще один "законодавчий орган"

  Очільник фракції БПП обурений скасуванням рішення ВР Верховним судом

  Лідер фракції БПП Ігор Гринів обурений рішенням Верховного суду України, який ухвалив скасувати постанови парламенту про розпуск Коцюбинської селищної ради та призначення там виборів. Виступаючи з трибуни Верховної Ради, він назвав це прикладом опору судової системи реформам, передає "Українська правда".

  Депутат пояснив: "Ми прийняли стратегічні рішення для розвитку та формування країни. Зміни до Конституції в частині реформи судової влади разом із законом про судоустрій стануть тим фільтром, який забезпечить роботу у судовій системі справді достойних судів… Але система опирається. Прецедент, створений вчора, коли Верховний суд України скасував постанову Верховної Ради про призначення виборів у Коцюбинському, є спробою реального опору судової системи Верховній Раді".

  "Ми вчора отримали фактично ще один законодавчий орган в державі. Не далекий той час, коли Верховний суд скасує постанову про скасування повноважень Януковича або інші", – застерігає лідер фракції БПП.

  Також він прокоментував сьогоднішнє блокування трибуни ВРУ депутатами "Радикальної партії", "Батьківщини" та позафракційними: "У мене відчуття, що це все – спроба відвести увагу від справи Онищенка. Тобто відвернення уваги з одного на інше". Зі слів лідера "радикалів" Олега Ляшка, зустріч лідерів фракцій з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм та прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, покликана повернути парламентаріїв до роботи, пройшла безрезультатно.

  Попередній матеріал
  Ситуація в зоні АТО: окупанти обстріляли українських військових із важкої артилерії
  Наступний матеріал
  Холодницький: САП і НАБУ не будуть "підмітати" за іншими органами, які зловживають непідслідними їм справами

  ВР призначила позачергові вибори у Коцюбинському

  Скандал у Коцюбинському: депутати захопили селищну раду

  Столична прокуратура перевіряє будівництво у лісі біля селища Коцюбинське

  Тимошенко має шанс повернутися в коаліцію - Гринів