Курахове, вчать журналістики
Курахове, вчать журналістики 5 канал

"Лунає як українське, так і російське ТБ": чому військові навчають молодь прифронтового Курахового

Своїми силами військові ЗСУ зорганізували невеличку студію, в якій підлітки опановують незвичайний та новий для них світ журналістики

У Кураховому – першому мирному місті від фронту, що розташоване за 15 кілометрів від лінії зіткнення – військові разом із місцевою владою організували безплатні курси журналістики для підлітків. Як відбуваються перші заняття - дізнавалася знімальна група "5 каналу".

З ініціативою створення для школярів-старшокласників курсів журналістики до місцевої влади звернулися військовослужбовці, які нині боронять цю ділянку фронту. Одним із викладачів і куратором ініціативи став прес-офіцер бригади, який має відповідну освіту та досвід роботи у ЗМІ.

"Це місто Курахове – прифронтове. Молоді дуже багато, хочеться передати ті знання свої, вміння цій молоді для того, щоб розвивалась молодь і розвивалось місто. І прагнемо, врешті-решт, зробити телевізійну передачу новин з Курахового на Донецькому обласному телебаченні", - ділиться планами прес-офіцер бригади ЗСУ Олег Сидоренко.

Курахове, вчать журналістики
Курахове, вчать журналістики5 канал

Заняття проводять у приміщенні місцевого будинку культури.

"У нас, скажімо так, перше мирне місто від лінії розмежування. Дітей у нас дуже багато. Тому по максимуму створюються всі умови для того, аби вони відчували себе в цьому місті комфортно", - розповідає заступник міського голови Курахового Роман Романець.

Своїми силами військові зорганізували невеличку студію, в якій група збирається двічі на тиждень. Підлітки уважно слухають все, що розповідає їм викладач.

"Я можу отримати дуже важливі для мене навички, які мені в будь-якому разі стануть в нагоді, навіть якщо я не стану журналістом", - переконаний учасник курсів Сергій.

Курахове, вчать журналістики
Курахове, вчать журналістики5 канал

"За допомогою цього гуртка мені хотілося би навчитися та зафіксувати якомога більше цікавих моментів в нашому житті й поділитися ними з оточуючими", - каже ще одна учасниця курсів Тетяна.

У місті, в якому щовечора чути, що відбувається на лінії фронту, дуже принциповим є бажання дітей опанувати навички професії.

"У центрі міста на вулицях ловить в більшості випадків українські канали, а ближче до приватних будинків і ближче до передової вже ловить тільки російські канали, тому люди здебільшого не обізнані в українських новинах", - визнає місцева мешканка Марія.

Євгенія Китаїва, Анна Кудрявцева з Донецької області, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Результати "роботи" 20 танків Т-90,15 САУ та "Градів" окупантів – фоторепортаж обстріляної Авідївки

/
Авдіївка
/
Авдіївка
/
Авдіївка
/
Авдіївка
/
Авдіївка
/
Авдіївка
/
Авдіївка
/
Авдіївка
/
Авдіївка
/
Авдіївка

Попередній матеріал
Видатна українка: у Києві вшанували пам'ять поетеси Олени Теліги
Наступний матеріал
"Каналізаційний армагеддон" у Чернігові: чому 30 тис. мешканців лишилися без води
Loading...