Володимир Омелян, міністр інфраструктури України (2016-2019)
Володимир Омелян, міністр інфраструктури України (2016-2019) 5 канал

Люди, які зліпили Зеленського, побачили, що це коник з однієї речовини, а не лицар на білому коні – Омелян про результати соцопитування

Читайте по-русски
Разумкова хочуть зробити заміною Зеленського на випадок, якщо той достроково піде з посади, вважає ексміністр

Незважаючи на велике бажання Дмитра Разумкова стати президентом і результати соцопитувань однойменного центру, його реальна підтримка під час виборів не перевищить 5%. Про це в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказав міністр інфраструктури України (2016-2019) Володимир Омелян.

"Я вважаю, що в Разумкова відбувся фальстарт. Те, що він дуже хоче стати президентом України, це очевидно. Але те, що він не може стати президентом у силу маси причин, теж очевидно для більшості людей. Ці всі рейтинги про довіру жодним чином не є показником президентського рейтингу. Згадайте, у нас були в історії прем'єр-міністри, яким за опитуваннями довіряло 50-60%, а на президентських чи парламентських перегонах вони отримали 2-3% підтримки, це ні про що", – зазначив він.

На думку ексміністра, з Разумкова зараз намагаються зробити нову версію Зеленського через втрату підтримки чинного президента.

"Це заявка Разумкова – я новий Зеленський, Зеленський 2.0. Люди, які зліпили Володимира Олександровича, побачили, що це коник з однієї речовини, а не лицар на білому коні. Вони вирішили максимум вкинути ресурсу – Зеленський може піти у відставку, може навіть достроково, не чекаючи завершення першої каденції, і ось ми вам пропонуємо зібраного, цікавого, розумного. Насправді це нудне видовище і я не бачу виборців, які готові віддати бодай 5% голосів пану Разумкову", – наголосив він.

Дивіться повний запис програми "Час Ч":

Нагадаємо, згідно з результатами соцопитування, проведеного центром Разумкова, президенту Зеленському зараз довіряють 38% людей, а не довіряють 58%. Водночас спікеру Верховної Ради Дмитру Разумкову довіряє 26% опитаних і не довіряє 37%.

 

Попередній матеріал
Заблоковані телеканали Медведчука можуть тріумфально повернутися до українського медіапростору – депутат
Наступний матеріал
На Луганщині попрощалися з 23-річним українським захисником – як згадували юнака
Loading...