Українські літаки
Українські літаки Укроборонпром

Літаки ЗСУ, моряки ВМС та ДПСУ провели тренування на Азовському морі – відео

Було проведено перевірку (тренування) чергової ланки ударних літаків з підтримки дій на морі кораблів Військово-Морських Сил ЗС України та Державної прикордонної служби України, які діють в складі Об'єднаних сил

Ударні літаки з підтримки дій на морі, військові моряки та моряки ДПСУ зі складу Об'єднаних сил провели навчання в акваторії Азовського моря. Про таке інформує прес-центр операції Об’єднаних сил.

"Відповідно до наказу командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва було проведено перевірку (тренування) чергової ланки ударних літаків з підтримки дій на морі кораблів Військово-Морських Сил ЗС України та Державної прикордонної служби України, які діють в складі Об'єднаних сил та здійснюють патрулювання акваторії Азовського моря в межах району ООС" – йдеться у повідомленні.

Під час перевірки готовності було відпрацьовано чималу низку завдань. Зокрема, підрозділи здійснили з бортів українських кораблів практичне наведення на морські цілі ворога. Реагування з виходом на ворожу морську ціль проведено у визначений нормативом час.

У Міноборони зазначили, що військові льотчики, військові моряки та моряки ДПСУ із завданням впоралися та отримали оцінку "готові до виконання завдань за призначенням".

Попередній матеріал
У Кропивницькому невідомі напали на громадського омбудсмена "Опори"
Наступний матеріал
Прес-конференція Клімкіна та міністра закордонних справ Чехії – відео

Україна нарощує сили в Азовському морі: новий катер надійшов до морської охорони ДПСУ

Десант, ударні вертольоти, "кікімори": на Приазов'ї пройшли навчання підрозділів ДШВ

"Захопити вигідний рубіж": на Приазов'ї підрозділ десантників підняли за тривогою

Підняли за тривогою: під Маріуполем провели навчання з оборони узбережжя – ФОТО

Негода вносить корективи: як морська охорона несе службу в Азовському морі

У Миколаєві, попри складну погоду, стартувати "командирські польоти"