Вікіпедія

Літаком замість автобуса: нова українська авіакомпанія починає працювати на внутрішніх рейсах – включення

Читайте по-русски
Особливістю компанії буде те, що літатимуть на українських літаках ДП "Антонов" Ан-148, Ан-158

Літаком замість потяга чи автобуса. В Україні більшає внутрішніх рейсів, їх здійснюватиме нова авіакомпанія. Базовим аеропортом стане "Київ" імені Сікорського. 

Ще 2 листопада нова українська компанія Air ocean airlines отримала право курсувати за шістьма маршрутами в Україні, зокрема мовиться про напрямки Київ, Харків, Львів, Дніпро, Чернівці, Запоріжжя. 

Особливістю компанії буде те, що літатимуть на українських літаках ДП "Антонов" Ан-148, Ан-158. 

"Якщо поговорити з льотчиками, то вони вам чітко скажуть, що літак Ан-148 не  поступається зразкам західного виробництва. Як льотчик я скажу, що за своїм пілотажно-навігаційним комплексом він відповідає всім вимогам, які є сьогодні на ринку для розробників літаків", – розповів директор авіакомпанії Микола Мельниченко.

Варто зазначити, що вже працює сайт цієї авіакомпанії. А квитки, наприклад, з Києва до Львова обійдуться від 800 грн.

Як повідомляв 5.UA, Україна та ЄС підписали угоду про спільний авіапростір, яка передбачає зняття ринкових обмежень, впровадження в Україні авіаційних стандартів та правил Євросоюзу, а також урівняння у певних правах вітчизняних та європейських авіакомпаній. Лоукост-перевізники вже почали збільшувати кількість міжнародних рейсів. І це на руку не лише самим авіакомпаніям чи аеропортам, а й пасажирам, бо квитки можуть стати дешевшими

Попередній матеріал
"Це залежить від двох факторів": Кулеба прокоментував імовірність військового вторгнення РФ в Україну
Наступний матеріал
На Банковій поліціянт відібрав у протестувальників прапор і викинув його – відео
Loading...