Лева, що напав на дресирувальника у Львові, віддадуть до зоопарку

  Львівський цирк оговтується від суботньої трагедії. Тоді лев під час циркової вистави накинувся на дресирувальника. Хижак роздер руку та ногу Олексію Пінко та до смерті налякав глядачів, серед яких було чимало дітей.

  Налякані нападом на людину глядачі згадують - як стрімголов кинулися з приміщення цирку. Пані Ірина цю виставу дивилася з п`ятирічним сином. Розповідає - усі боялися, що агресивна тварина прорве сітку і накинеться на інших. Ірина ховає обличчя від телекамер, каже адміністрація цирку нічого не робила, щоб допомогти глядачам залишити зал.

  Ірина, очевидець: "Паніка була шалена, люди розбігалися не знали хто куди, хто тікав верх по сходах до вищих рядів, до виходів ні оголошено не було нічого, що люди без паніки. Ми вас проведемо, всі не знали що робити, на арені робилося бог зна що, не контрольована ситуація".

  У цирку усі звинувачення відкидають. Навпаки, кажуть, помічники зробили усе можливе, щоб заспокоїти лева і зменшити травмування дресирувальника. Глядачам же нічого не загрожувало, їх від левів надійно захищала спеціальна сітка. 

  Дружина дресирувальника Олексія Пінко того вечора була у клітці поруч із чоловіком. Розповідає - за сім років роботи із хижаками це перший випадок непослуху, хоча пригадує, Персей завжди норовив стати вожаком зграї. Вероніка  переконана, якби Персея підтримали інші п`ять левів, її чоловікові пощастило б менше.

  Вероніка Пінко – дресирувальниця: "Он единственный. Это была мина замедленного действия. Мы ждали от него этого, мы его терпели и работали с ним и не сдавали его до этого, только потому что он хороший артист, много трюков исполнял, но всегда боролся за власть с Алексеем".

  Дресирувальниця додає, незважаючи на те, що шестирічний лев Персей талановитий артист, працювати далі з ним подружжя не буде. Лева віддадуть в один із українських зоопарків.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Європа готується до терористичних атак
  Наступний матеріал
  2 віце-прем`єрів звільнять до кінця тижня [відео]
  Теги: