2 віце-прем`єрів звільнять до кінця тижня [відео]

  Першими - наслідки скасування політреформи відчують на собі члени Кабінету міністрів. За "новою-старою" Конституцією, в уряді має бути три віце-прем`єри, а не п`ятеро, які виконують обов`язки зараз. Під ким із заступників глави уряду хитаються крісла - напевно знає глава держави. За прогнозами міністра юстиції, до кінця тижня у двох із них вже відберуть портфелі. У понеділок міністри зібралися на позачергове і засідання і привели у відповідність до Конституції 96-го закон про Кабмін.

  Біля Кабміну тісно від представницьких автівок. Міністри з`їхалися на позачергове засідання, щоб, не чекаючи середи, виконати рішення Конституційного Суду. Утім, не всім весело від наслідків такої постанови. Адже двома віце-прем`єрами, відповідно до Конституції 96-го року доведеться пожертвувати. 

  Віктор Тихонов, віце прем`єр-міністр: "Это зависит от президента".

  Саме Тігіпка в парі із силовиком Володимиром Сівковичем у кулуарах уряду називають найвірогіднішими кандидатурами на скорочення.

  А от ще один віце-прем`єр - аграрний -  не відчуває, що під ним хитається крісло.

  Віктор Слаута, віце-прем`єр: "А що це - як хитається. Я не знаю. Я рідко в кріслі сиджу..."

  Правила гри між президентом та урядом має змінити новий Закон про Кабмін. Цей законопроект став першим документом, який уряд привів у відповідність із новою старою Конституцією і передав у Верховну Раду.

  Микола Азаров, прем`єр-міністр: "Схвалений урядом закон уже направили до парламенту. А невдовзі можна чекати перших відставок".

  Хто найближчим часом перестане бути членом уряду, здогадується голова парламенту. Однак озвучувати свої здогади відмовляється

  Микола Томенко: "Опозиція вимагає негайно провести спеціальне засідання парламенту разом із президентом та суддями Конституційного Суду, яких хочуть звільнити. Сам парламент має готуватися до нових виборів".

  Натомість Партія регіонів, комуністи та блок Литвина перепідписали угоду про створення коаліції. Незважаючи на те, що за Конституцією 96-го коаліція у парламенті не передбачена.


  Наталія Жижко, Ольга Сніцарчук, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Лева, що напав на дресирувальника у Львові, віддадуть до зоопарку
  Наступний матеріал
  Сміттєспалювальний завод на Солом`янці найближчим часом можуть демонтувати
  Теги: