Київські міліціонери вчать англійську мову

  Київські міліціонери усілися за парти. Правоохоронці вчать англійську, щоби порозумітися з іноземцями, які відвідають столицю у 2012 році. До початку футбольного чемпіонату оволодіти інтернаціональною мовою мають три тисячі київських міліціонерів. Навчаються плідно - 4 дні на тиждень, з домашніми завданнями і контрольними роботами. На міліцейському уроці англійської побувала і наша знімальна група.

  Старший інспектор чергувальної частини Андрій Ярошенко - у ролі іноземця. Разом із колегою розігрують діалог - про крадіжку авто. Англійську міліціонер вчить вже півроку. Та результат недосконалий.

  Андрій Ярошенко, старший інспектор чергувальної частини: "Дещо специфіка відрізняється від тих знань, що були на рівні школи, чи того ж інституту".

  "Вас затримано?", "Як виглядав злочинець?","Чи є свідки?" - розмови на уроці лише про кримінал. Щоби підготуватися до занять, - говорять новоспечені студенти, - іноді доводиться й обідньою перервою нехтувати. Усе, щоб не осоромитися в очах колег.

  Володимир Щерба, викладач англійської мови: "Заліки проводимо після кожної теми, ставимо оцінки, як позитивні, так і ні".

  За двійку з роботи, звичайно, не виженуть. Але англійську вчать не для галочки, запевняють міліціонери. У райвідділках, іноземці хоч і не часто, але теж гостюють.

  Ольга, співробітниця чергової частини: "У мене були випадки, коли дзвонили іноземці, і доводилося з ними спілкуватися".

  Спеціальних викладачів для міліціонерів не наймали. Задля економії, вчити правоохоронців доручили англомовним колегам. Володимир Щерба - фахівець міжнародного відділу зв`язків із громадкістю київської міліції. Тепер оволодіває новою професією.   

  Як навчити співробітників  іноземній мові, керівництво київської міліції дізнавалося у німців. Тамтешні провоохоронці теж в англійській не аси.

  Євгенія Моторевська, Олександр Зименко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Президента Ізраїлю визнали винним у згвалтуванні
  Наступний матеріал
  Українці освоюють нові способи новорічного декору
  Теги: