Чайні посиденьки: ТОП-5 рослин для покращення імунітету

Квіти здоров'я wallpaperscraft.ru
В ефірі програми "Час: Online" на сайті 5.UA, відомий діагност, фітотерапевт Наталя Земна розповіла про те, як збирати та заварювати квітковий чай, аби зміцнити імунітет та покращити стан здоров'я.

Покровка

Зривати квітки та варити з них чай. Таким чином можна запобігти багатьом захворюванням, зміцнити імунітет. Ці квіти треба збирати саме зараз. Не дати їм аби вони пожовкли. Зірвати самі лише квітки, стебло та листочки не чіпати. 3-5 квіток на день заварювати, та пити корисний чай аби зміцнити імунітет.

Квіти здоров'я
Квіти здоров'я5.ua

Календула

Допомагає людині лікувати дуже багато захворювань шлунково-кишкового тракту, підсилювати імунітет.

Квіти здоров'я
Квіти здоров'яlanikaibathandbody.com

Чорнобривці

Ці квіти лікують печінку шлунок, підшлункову залозу і всі нашкірні хвороби, які виникають внаслідок захворювань підшлункової залози. Такі як: вітіліго, псоріаз, різні висипи, дерматити, дерматози.

Квіти здоров'я
Квіти здоров'я5.ua

Хризантема

Для людей, у яких є тремтливий параліч, хвороба Паркінсона, слабкість руху, тобто слабкість притоку крові до кори головного мозку. Потрібно заварювати чай, з однієї квітки, якщо цвіт дрібний, то з трьох квіток. Пити протягом дня.

Квіти здоров'я
Квіти здоров'я5.ua

Липа

Листя та квіти липи - це жіноча краса та здоров'я, тому в осінню пору жінкам треба пити чай із липи впродовж місяця, а можна навіть і більше. Тоді жінка буде залишатися довго молодою, красивою та здоровою. Крім того, чай з липи є відмінним потогінним засобом.

Квіти здоров'я
Квіти здоров'яampleblog.ru
Попередній матеріал
Підбірка найбільш резонансних терактів в Україні за останні роки
Наступний матеріал
Стіл-трансформер: багато можливостей та економія простору
Loading...