Пробіотики
Пробіотики likar.net.ua

Пора вірусів: як укріпити дитячий імунітет

Професор Олена Муквич в ефірі програми "Час. Online", розповіла про причини частих захворювань шлунково-кишкового тракту та органів дихання у дітей

У середу, 18 жовтня, о 14:00 гостею ефіру "Час. Online" на сайті 5.UA була лікар-педіатр, головний науковий співробітник Інституту педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України Олена Муквич.

Професор із багаторічним досвідом роботи розповіла про головні індикатори здоров'я населення та про те, з якими проблемами здоров'я доводиться зіштовхуватися найчастіше. Крім того, професор Олена Муквич розказала про причини високої частоти захворювань шлунково-кишкового тракту, органів дихання та алергічних станів у дітей. 

Варто зазначити, що в ефірі програми також обговорювалися причини дисбіозу кишківника та питання важливості підтримки здорової мікрофлори, при яких захворюваннях мікрофлора кишківника у дітей порушується найбільше та як попередити і відновити її порушений стан. Разом із тим професор розказала, наскільки важливі мультіпробіотики в педіатрії та яка їх роль в укріплeнні дитячого імунітету.

Довідка:

Муквич Олена Миколаївна – лікар-педіатр, головний науковий співробітник Інституту педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України. Багато років вивчає питання впливу мікробіома на організм дітей з гастроентерологічної, алергічної та імунної патологією. Її докторська дисертація присвячена питанням підтримки та корекції мікробіома дитини з перших днів життя, розроблені схеми і методики застосування пробіотиків для поліпшення здоров'я дітей різних вікових груп.

Попередній матеріал
В Україні створили Інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки
Наступний матеріал
Порошенко звільнив першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки
Loading...

Методи боротьби із захворюваннями хребта: спеціаліст розповів як подолати проблеми зі спиною

Увійде до медичних підручників: київські кардіохірурги врятували 2-річного Сашка від пухлини

Купи поезію – врятуй дитяче життя: благодійники до Дня серця запустили марафон