"Кузня на Рибальському"
"Кузня на Рибальському" inforesist.org

"Кузня на Рибальському" заявляє, що влада свідомо хоче довести завод до банкрутства

  Читайте по-русски
  Влада тероризує підприємство, діючи в інтересах окремих держав, заявили на підприємстві

  На заводі "Кузня на Рибальському" заявили, що є підстави вважати, що чинна влада або її окремі представники спеціально "руйнують вітчизняне виробниче підприємство, діючи в інтересах окремих держав".

  Про це мовиться у відповідній заяві заводу.

  "Маски-шоу, як у найтемніші часи Януковича, що їх ДБР та прокуратура влаштували на підприємстві 28 квітня, колектив і менеджмент заводу розцінюють як ще один доказ свідомого доведення підприємства до банкрутства і зриву виконання його контрактних зобов'язань перед українською армією в умовах російської агресії", – наголосили на підприємстві.

  Там заявили, що слідчі вийшли за межі ухвали суду та незаконно вилучили документи.

  "ДБР вже не один рік тероризує завод і добре знає, що не було жодного випадку, коли б "Кузня" не надала наявних документів на їхню вимогу. Тому, жодної юридичної необхідності в обшуку не було. Його справжня мета стає зрозумілішою з огляду на те, що слідчі вийшли за межу ухвали знаменитого Печерського районного суду і незаконно вилучали будь-які документи, які їм траплялися на око, а не лише ті, які визначені рішенням одіозного судді Соколова в рамках кримінального впровадження проти посадовців Міністерства оборони, яким розслідується будівництво трьох броньованих десантно-штурмових катерів "Кентавр ЛК", "Станіслав" та "Малин", – йдеться у заяві.

  На підприємстві зазначили, що ціна згаданих катерів щонайменше у 2,5 рази нижча від закордонних аналогів, які у 2016 році ніхто Україні не продавав.

  "Ці катери – пілотні проєкти, тому зміни до тактико-технічного завдання на їх виготовлення є в такому випадку природними і неминучими. Їх визначає замовник, в цьому разі – Міністерство оборони, а завод – зобов'язаний враховувати". Готовність трьох десантно-штурмових катерів у середньому становить близько 90%... Замість того, щоб прийняти катери на озброєння, влада намагається зупинити цей процес, що негативно вплине на боєздатність Військово-морських сил України", – наголосили у зверненні.

  Також на заводі запевнили, що оборонні проєкти реалізуються на межі рентабельності. Тож "Кузня" оскаржуватиме дії правоохоронців у судах і "докладе всіх зусиль для виконання контрактів з державою, попри протидію самої держави, яка свідомо і з політичних мотивів руйнує єдине підприємство, здатне виготовляти військові судна".

  "Є підстави вважати, що руйнуючи вітчизняне виробниче підприємство, влада або її окремі представники діють в інтересах окремих держав", – резюмується у заяві.

  Попередній матеріал
  Експосол США в Україні закликав світ не пускати російські кораблі у свої порти
  Наступний матеріал
  Герой мему про чоловіка, який сміється: в Іспанії помер комік Хуан Борха
  Loading...