Санкції проти Росії
Санкції проти Росії dt.ua

Експосол США в Україні закликав світ не пускати російські кораблі у свої порти

  Читайте по-русски
  За словами Джона Гербста, чим рішучішою буде реакція на російські провокації й агресію, тим менша буде вірогідність нових провокацій у майбутньому

  Колишній посол США в Україні Джон Гербст закликав західних союзників заборонити російським кораблям заходити в американські та європейські порти у відповідь на закриття Москвою Керченської протоки. Про це він заявив на онлайн-дискусії YES "Загрози безпеці України, і як має діяти світова спільнота", передає "Голос Америки".

  "Сполучені Штати і наші партнери по Євросоюзу, а також Велика Британія і Канада повинні діяти спільно, змусивши Москву заплатити ціну за нинішню ескалацію в Чорному та Азовському морях. Цією ціною могла б бути заборона російським кораблям заходити в порти США та Європи", – сказав він.

  Дипломат також закликав показати Москві, "що Росії не минеться безкарно той новий рівень пресингу, який вона зараз чинить на Україну на морі".

  За його словами, чим рішучішою буде реакція на російські провокації й агресію, тим менша вірогідність нових провокацій у майбутньому.

  Нагадаємо, що раніше Державний департамент Сполучених Штатів звернувся до Росії з вимогою припинити одностороннє блокування окремих районів Чорного моря для руху іноземних кораблів та державних суден інших країн.

  Попередній матеріал
  Зеленський підписав закон щодо відновлення аукціонів "Великої приватизації"
  Наступний матеріал
  "Кузня на Рибальському" заявляє, що влада свідомо хоче довести завод до банкрутства
  Loading...