Кузьмін хоче використати "плівки Мельниченка" в ролі доказу

  "Плівки Мельниченка" можуть бути використані, як доказ. Генеральна прокуратура вивчає досвід закордонних колег щодо використання в слідстві аудіозаписів, здійснених з порушенням законодавства.

  Заступник Генерального прокурора Ренат Кузьмін апелює до одного з рішень Європейського суду з прав людини, ухваленого 25 років тому, яке допускає використання такої доказової бази. Прокурор звертає увагу на те, що плівки були визнані незаконним доказом з посиланням на норми ще старого Кримінально-процесуального кодексу. Після початку дії нового кодексу у єдиному реєстрі досудового слідства була зареєстрована нова справа про організаторів вбивства журналістів Георгія Гонгадзе. Коментуючи це питання, Ренат Кузьмін протиставив праву на приватність - право людини на життя.

  Ренат Кузьмін, заступник генерального прокурора: "Если представить, что в этом зале закажет ваше убийство и кто-то из этого зала незаконно запишет эти переговоры, то вам будет интересно - законно они записаны или нет? Когда я слышу обвинения, что прокуратура незаконно использует пленки Мельниченка, или свидетель Мельниченко какой-то не такой, как кому-то хотелось, то я другого вывода, кроме как попыток мешать следствию, не вижу".

  Попередній матеріал
  Імовірно Південна Корея таки отримає першу в історії країни жінку-президента
  Наступний матеріал
  З Байконура на МКС стартувала чергова міжнародна експедиція
  Теги:
  Loading...