Курс на оздоровлення організму: як протидіяти вірусам в осінньо-зимовий період

Симбітер big-rostov.ru
Професор Олена Муквич в ефірі програми "Час. Online" розповіла, як за допомогою пробіотиків підтримати дитячу імунну систему

Діти, що часто хворіють – це просто бич нашого суспільства. Йде осінь, багато вірусних хвороб. Батьки запитують як допомогти дитині. Саме застосування мультикомпонентного пробіотика з профілактичною метою допоможе м’яко, абсолютно неагресивно навести лад з імунною системою дитини. Про це в ефірі програми "Час: Online" на сайті 5.UA розповіла професор Олена Муквич.

"Якщо дитина хворіє будь-якими захворюваннями, то це, безумовно, стрес для організму, будь це дихальна система, чи шлунково-кишковий тракт, чи харчова алергія, до речі, зараз дуже багато таких гастроентеральних проявів алергії. І організм, звичайно, буде реагувати змінюючи мікробіоту.

Якщо дитина захворіла вірусною інфекцією, то навіть необов’язково використовувати антибіотики, адже ми звикли, що мікрофлора змінюється від вживання антибіотиків, але це неправда. Просто будь-яка хвороба це вже стрес для мікрофлори, і вона змінюється. Так відбувається тому, що ці бактерії, які належать до пробіотичних біфідо-, лактобактерій, є дуже слабкими, тому їх потрібно захищати. Тому застосування пробіотичних препаратів, у яких містяться ці бактерії, нам у цьому захисті допоможе.

Унікальність мультикомпонентних препаратів, таких як "Симбітер", у тому, що  в них містяться і лактобактерії, і біфідобактерії, і характерні пропіоново-кислі бактерії", – розповіла Олена Муквич.

Симбітер
СимбітерIRecommend

"Кожен організм унікальний за своєю мікрофлорою, але люди, які проживають на одній території, мають схожий набір мікробів. Тому ми повинні використовувати ті види бактерій та препарати, які вироблені нашими вченими, це наше досягнення. Наша країна завжди була в авангарді розробки препаратів мікрофлори.

Мультипробіотик "Симбітер ацидофільний" концентрований. Він рекомендований для дітей старше трьох років. Він містить лактобацили, пропіоновокислі бактерії, біфідобактерії та багато інших бактерій, які потрібні нашому організму для підтримання стану його здоров’я, тому що здоров’я – це термін комплексний, це фізичне, соматичне та психічне здоров’я. Є така наука ендомікрокринологія, яка доводить, що бактерії можуть впливати навіть на психічний стан людини. Вони знижують депресивні стани. Такі бактерії ми можемо призначати дитині перед щепленнями, курс потрібно провести, аби дитина добре відреагувала на проведення вакцинації", – додала професор.

У період вірусних інфекцій, перед осінньо-зимовим сезоном теж потрібно провести оздоровчі курси. Бажано, щоб курси лікар призначав для кожної дитини індивідуально.

"Під час хвороби потрібно також застосовувати. Не після. Наші дослідження показують, що насправді більша ефективність тоді, коли ми застосовуємо спільно. Якщо така ситуація, що потрібно застосовувати антибактеріальний препарат, то паралельно ми призначаємо пробіотичний препарат, розводячи їх у часі, тоді організм не встигне розвинути патологію мікрофлори.

Мультипробіотик "Симбітер-2" може використовуватися у вагітних жінок. Більше використовується в акушерстві та гінекології. Своєчасне оздоровлення мікробіоцинозу жінок, які планують народжувати, значно сприяє правильному формуванню з перших днів життя фізіологічного мікробіоценозу новонародженої дитини і є профілактичним засобом в плані розвитку різноманітних перинатальних інфекційних уражень", – наголосила професор Олена Муквич.

Симбітер
СимбітерIRecommend

"Симбітер ацидофільний" може призначатися з народження дітей до трирічного віку. Якщо концентрований – після трьох років, то цей від народження може призначатися, навіть у новонароджених. Якщо були проблеми під час пологів, чи зі сторони матері, чи були у матері якісь інфекційні ускладнення після пологів, то, звичайно ж, потрібно підтримати та направити мікрофлору в правильне русло. Організм сам її сформує, але як він її сформує… А те, як буде сформована мікрофлора у перші місяці життя, значною мірою визначає стан дитини у майбутньому. Чому ми радіємо грудному годуванню, тому що це той шлях правильного формування мікрофлори. Якщо жінка не годує груддю, або малюка рано перевели на штучне годування, то хоча б таким чином направити правильно мікрофлору. Формування мікробіоцинозу дитини – це найбільш оптимально для майбутнього здоров’я і застереження харчових алергій і навіть різних респіраторних алергозів.

Препарат дуже необхідний, потрібний, я дуже його люблю застосовувати, і батьки дуже люблять цей препарат, це вже поєднання пробіотичної мікрофлори з прополісом. Прополіс – це природний антисептик. Показано, що він, крім того,Є дуже "розумний" антисептик, він прибирає тільки потенційно патогенну мікрофлору, не впливаючи на ту, яка нам потрібна, на лактобактерії та біфідобактерії.

Коли створювався цей препарат, то виникали питання, чи не буде він знищувати всю мікрофлору. Виявилось, що ні, він підтримує її та підсилює її ріст. Призначати, коли є порушення мікробіоти і коли є якісь проблеми в ротовій порожнині. Це і профілактика карієсу, тонзилітів. Багато дітей вже пролікувались цим препаратом, і жодних побічних проявів зі сторони компонентів", – підсумувала професор Олена Муквич.

Пробіотикотерапія – курс на безпечне оздоровлення нашого організму.

Попередній матеріал
У центрі Нью-Йорка автомобіль в'їхав у натовп, водій відкрив вогонь – з'явилося відео
Наступний матеріал
Реформа в дії: від чого залежатиме розмір пенсій та як збільшити страховий стаж
Loading...