Кучму більше не звинувачують у вбивстві Гонгадзе

  Прокуратура оскаржить рішення Печерського суду про скасування постанови щодо порушення справи проти Леоніда Кучми.

  Про це заявив речник Генпрокуратури Юрій Бойченко. Сьогодні Печерський суд своїм рішенням  визнав другого президента непричетним до убивства журналіста Георгія Гонгадзе. Про намір оскаржити судову ухвалу вже заявила і адвокат вдови загиблого журналіста Валентина Теличенко. На її думку, рішення - незаконне. Тож адвокат наполягає на подальшому розслідуванні касетного скандалу.

  Віктор Петруненко: "Це право, звичайно, наших процесуальних опонентів. але у них немає будь-яких правових підстав стверд жувати, що в матеріалах справи є достатні докази для того, щоб переслідувати Леоніда Даниловича за тією формулою, яка була висунута 21 березня 2011 року".

  Андрій Федур: "Суд скасував постанову про порушення кримінальної справи, але жодним чином не висловив своєї позиції, тобто не постановив ніякого рішення з приводу того, що робити далі з цими матеріалами".

  Валентина Теличенко: "Якщо судові засідання тривають до пів на одинадцяту вечора, або тривають 10,5 годин підряд з однією двадцятихвилинною перервою, то законного рішення сподіватися в результаті такого судового розгляду було би просто надзвичайно наївно".

  Попередній матеріал
  У центрі Ванкувера поліція затримала ведведя
  Наступний матеріал
  У Дніпропетровську інвалід судиться через неправильний пандус
  Теги: