Митці з багатьох країн виставили на продаж свої роботи, аби допомогти українським сиротам

  Мистецтво - заради життя. В одному приміщенні - митці з багатьох країн виставили на продаж свої роботи, аби допомогти українським сиротам. Виставку уже бачила і кореспондентка "5 каналу" Олена Халік.

  Живопис треба сприймати не напружуючись і під правильну музику. На виставці, від художників світу - українським дітям створили необхідну атмосферу для справжнього насолодження мистецтвом. Ось роботи художників з Італії, а ось картини російських митців, а навпроти  полотна з Білорусії та Швейцарії. І усе це можна придбати за привабливими цінами. Адже, щоби продати картини художники спеціально занижують їхню вартість. Ціна робіт - від п`яти сотень до двох тисяч умовних одиниць. Прицінюватися до справжнього мистецтва, традиційно прийшли вітчизняні селебритіс. Ольга Сумська, дивлячись на картини згадує дитинство. А от скульптор Олег Пінчук вподобав картуну, яка, на його привеликий жаль, не продається.

  Купити полотна можуть усі бажаючі у столичному музеї російсьгокомистецтва. Усі кошти від продажу картин віддадуть українським дітям-сиротам.

  Олена Халік, Олексій Тищенко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Від спраги потерпають мешканці північної провінції Колумбії
  Наступний матеріал
  У центрі Ванкувера поліція затримала ведведя
  Теги: