Від спраги потерпають мешканці північної провінції Колумбії

  Від спраги потерпають мешканці північної провінції Колумбії. Через повені там сталися численні зсуви ґрунту, які пошкодили труби нафтогону. Відтак, нафта забруднила води місцевих річок і потрапила до резервуарів для зберігання води.
  Місцева влада вирішила закрити до них доступ. Питну воду зараз привозять у спеціальних цистернах із інших провінцій. Пріоритет під час роздачі - мають лікарні. Комунальники та екологи - роблять усе можливе, щоби припинити витік нафти і очистити ріки. Нагадаємо, від високої води Колумбія потерпає уже кілька місяців. Сезонні зливи призвели до численних паводків та зсувів ґрунту. З вересня - у країні загинули більше сотні людей.

  Альдемар Гарсія, директор бюро з надзвичайних ситуацій: "Від зсуву ґрунту постраждав місцевий нафтогін, Каньо-Лімон Ковеньяс. Одна з труб - тріснула, нафта почала витікати до ріки Іскала, а звідти потрапила і до інших рік. Щоби запобігти поширенню нафтової плями, ми наказали закрити акведуки в навколишніх містах".
   
  Вільям Вільямізар, губернатор провінції Північний Сантандер: "Якщо виникне така необхідність - ми звернемося по допомогу до сусідніх провінцій. Вони зможуть підтримати нас у критичний момент і надати запаси питної води".
  Попередній матеріал
  До 5 зросла кількість загиблих від стрілянини у бельгійському місті Льєж
  Наступний матеріал
  Митці з багатьох країн виставили на продаж свої роботи, аби допомогти українським сиротам
  Теги: