Кубань козаки

Кубанські козаки розмістили заяви проти Путіна на офіційному сайті

Пізніше російська влада заблокувала ресурс

На сайті Кубанського козачого війська в ніч на 16 березня з'явилися два повідомлення із критикою політики російської влади і президента Росії Путіна, та закликами бойкотувати вибори. Про таке пише Meduza

У повідомленні стверджувалося, що влада "розглядає патріотів як екстремістів", при цьому використовуючи їхню "підтримку і кров" у бойових діях у Сирії та Україні.

"Ми, кубанські козаки, не можемо більше терпіти засилля зла, брехні, лицемірства і підлості на нашій землі. Прогниле наскрізь корумповане путінське оточення на чолі з Путіним краде мільярди, а мільйони жителів Росії убожіють. Час зупинити криваву бійню з братнім українським народом. Всі повинні знати про ставлення режиму до жителів Росії, яких обманом, умовляннями і погрозами спрямовали на Україну і в Сирію, яких після смерті ховають як собак у безіменних могилах", – зазначено у повідомленні.

Також на сайті розмістили заклик бойкотувати вибори президента РФ 18 березня: "Геть Путіна! Геть вибори!"

Інше звернення підписане від імені голови Міжнародного союзу громадських об'єднань "Донська Республіка" Миколи Козіцина, в якому він заявляв про підтримку Комітету із визволення Кубані і Кубанської народної республіки.

Довідка: громадянин Росії Микола Козіцин керував об'єднанням недержавних козаків, воював в Абхазії і Придністров'ї, брав участь у югославській війні. На початку російської агресії проти України загони на чолі з Козіциним активно підтримували проросійські сили. 

кубань козаки
/
кубань козаки
/
Кубань козаки
/
Кубань козаки
/

Нагадаємо, раніше представники сепаратистського руху на Кубані оголосили про створення Комітету визволення Кубані, який у листопаді 2017 року проголосив суверенну державу Кубанська Народна Республіка: було оголошено про початок боротьби за місцеві вибори, після закінчення яких владу в республіці здійснювати Комітет визволення Кубані.

Попередній матеріал
КМДА: понеділок у Києві можуть оголосити вихідним
Наступний матеріал
Росія вважає війну на Донбасі першим етапом війни з НАТО – Президент

Джеймс Меттіс: РФ веде гонку озброєнь сама з собою

Путін зізнався, що у 2014 році наказав збити пасажирський літак

Пентагон: Американські підводні човни здатні знищити Росію у разі атаки проти США

Миротворча місія ООН на Донбасі: хто і що змусить Путіна піти на поступки

"Реальна насмішка з боку Москви": Клімкін розповів, яка доля Договору про "дружбу" з РФ

МЗС: Організатори "виборів Путіна" у Криму потраплять у санкційний список